Srdečne vás pozývame na medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Srdečne vás pozývame na medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie

Srdečne vás pozývame na medzinárodný veľtrh Nábytok a bývanie

Vážení návštevníci a priaznivci zdravého spánku,

úroveň spánkovej regenerácie má zásadný vplyv na naše fyzické a psychické zdravie. Ako najlepšie ležať, aby naše telo skutočne dobre regenerovalo, aký vplyv majú tuhosť a materiál matraca na zdravé ležanie, alebo ako nám matrac môže pomôcť pri chronických problémoch pohybového aparátu? Na čo sa zamerať pri výbere?

Talianska spoločnosť Magniflex, líder v oblasti zdravého spánku s viac ako 60-ročnou históriou, Vás srdečne pozýva na Medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry NÁBYTOK A BÝVANIE v Nitre 24. 4. - 28. 4. 2024 do haly M5 na stánok 5, kde Vám jej odborníci odpovedia na všetky otázky a predstavia nielen novinky, ale aj celosvetovo najúspešnejšie modely a kolekcie zdravotných matracov a vankúšov Magniflex.

Patrí medzi ne predovšetkým patentovaný matrac MagniStretch, ktorý počas spánku vďaka svojej unikátnej konštrukcii jemne naťahuje chrbticu, čím dochádza k lepšej a rýchlejšej obnove medzistavcových platničiek a relaxácii chrbtového svalstva.

Medzi luxusnými zdravotnými matracmi sa okrem iných predstaví Diamante Dual 12, ktorého vysoká vrstva patentovanej pamäťovej peny Memoform poskytuje telu neuveriteľne pohodlný spánok, podporený liečivou silou slezu lesného s protizápalovými a upokojujúcimi vlastnosťami. Matrac sa od šírky 150 cm dodáva v tzv. duálnom komforte, čiže jednoducho rozopnete poťah a otočíte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií tuhosti. Zároveň si užijete prednosti spoločného matraca.

Ako spoluvystavovateľ sa Vám predstaví prémiový partner spoločnosti Magniflex – spoločnosť VM-Trade Bratislava. Na stánku sa tak môžete zoznámiť aj s posteľami z ponuky jedného z najvýznamnejších spánkových špecialistov na Slovensku.

Kedy a kde? VEĽTRH NÁBYTOK A BÝVANIE - 24. 4. - 28 4. 2024, pavilón M5, stánok 5

Otváracia doba: streda - nedeľa: 9:30 - 18:00

Miesto: Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, Výstavná 4, 949 01 Nitra

Príďte sa poradiť, ako si vylepšiť Váš spánok do haly M5 na stánok 5!

Veľmi sa na Vás tešíme!

Fotoalbum


Publikováno: 4. 3. 2024