Nadštandardné služby

Teraz sa nachádzate: Úvod | Prečo Magniflex | Nadštandardné služby

Expresné dodanie

Služba, ktorú ocenia obchodní partneri aj zákazníci, ktorí požadujú rýchle dodanie produktu.

Matrace o rozmere 90x200 sme schopní expandovať do 48 hodín.

Matrace na mieru

Všetky matrace uvedené v ponuke dokážeme vyrobiť v akomkoľvek rozmere do 4-6 týždňov

Poradenstvo

Máte problémy so spaním alebo výberom vhodného zdravotného matraca? Neviete, ako si zo širokej ponuky na trhu vybrať naozaj kvalitný penový matrac? Naši vyškolení zamestnanci vám ochotne poradia v sekcií Poradňa.

Spolupráca s lekármi

Spoločnosť CFH Group naviazala odbornú spoluprácu so Spánkovým laboratóriom vo Fakultnej nemocnici v Hradci Králové. Spolupracujeme aj s kvalifikovanými fyzioterapeutmi, ktorí sa špecializujú na problematiku bolesti chrbtice.

Odborné semináre

Pripravujeme pre Vás pravidelné semináre na témy kvalitné penové matrace a zdravý spánok. Priebežne Vás budeme informovať o termínoch a miestach konania v sekcií Aktuality.

Čistenie matracových poťahov Magniflex

Dovoľujeme si Vám odporučiť čistiareň sk.5asec.com, v ktorej máme otestované profesionálne čistenie matracových poťahov ako suchou, tak aj mokrou cestou, záleží na voľbe klienta. Výsledok aj servis je naozaj precízny.

SPRÁVNÝ POSTUP PRI ČISTENÍ SNÍMATEĽNÝCH POTAHOV MAGNIFLEX

Pre vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok a optimalizáciu marketingových aktivít využívame cookies. Používaním našich webových stránok s použitím cookies súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM