VYBERTE SI PRE VÁS NAJVHODNEJŠÍ MATRAC

TERAZ SA NACHÁDZATE: Úvod | SPRIEVODCA VÝBEROM MATRACE

Viete že: Lekári odporúčajú z hygienických dôvodov meniť matrac raz za 8 rokov? Všetky matrace prechádzajú aj tými najnáročnejšími nezávislými testami, sú vyrobené v Taliansku a všetky sú vhodné pre alergikov.

Výber cez internet je zložitý. Ako experti na zdravý spánok preferujeme, keď si matrac osobne vyskúšate. Na vývoji matraca pracuje rad špecialistov z rôznych lekárskych odborov a konečná voľba matraca je vždy individuálna. Pokiaľ sa chcete zoznámiť s kritériami, ako vybrať vhodný matrac, odpovedzte prosím na niekoľko nasledujúcich otázok a my Vám z našej širokej ponuky odporučíme tie najvhodnejšie.

štart

Vek: Do ktorej vekovej kategórie patríte?
 

Viete že: správny matrac pre deti má zásadne odlišnú funkčnosť, ako matrac pre dospelých. Pre malé deti do 2 rokov sme vyvinuli matrac Baby Bamboo, pre deti od 12 do 17 rokov máme špeciálne matrace s maximálne 2 cm pamäťovej peny, ktoré ideálne podporuje zdravý vývin detského tela.

Vaša výška a váha: Kliknite prosím na príslušné políčko.
  menej ako 50 kg 50-80 kg 80-110 kg vice
100-150 cm        
150-165 cm        
165-175 cm        
175-185 cm        
185-200 cm        

Viete že: správny matrac má byť o 20 cm dlhší ako je výška človeka, ktorý na ňom spí. Ideálna šírka pre dospelého človeka je 90 cm a viac.

Spánková pozícia: či už spíte v akejkoľvek pozícii, Magniflex Vás perfektne objíme a podoprie.
V ktorej pozícii spíte a regenerujete vy?
 

Viete že: spanie na bruchu lekári neodporúčajú. V tejto polohe zle regeneruje tak krčná, ako aj bedrová chrbtica. Spanie na chrbte a boku je zdravé. Pokiaľ aj tak trváte na bruchu, tak iba v stabilizovanej polohe.

Podpora: aký matrac preferujete?
 

Viete že: matrace Magniflex s viac ako 4 cm našej patentovanej pamäťovej peny sú certifikované v EU ako zdravotné produkty 1 kategórie a predávajú sa s nižšou sadzbou DPH a zdravotné poisťovne ich často dotujú

Potenie: konštantná teplota behom spánku je veľmi dôležitá. Ste človek spíše?
 

Viete že: ideálna teplota ľudského tela počas spánku by mala byť konštantná a pohybovať sa v rozmedzí 36 – 36,5 stupňov Celzia. Matrace Magniflex sú veľmi vzdušné a navyše sú opatrené špičkovými poťahmi z patentovaných látok, ktoré Vám pomôžu ideálnu teplotu docieliť a udržať

Zdravotný stav: Pokiaľ si matrac a vankúš vyberiete správne, Vaše neduhy čiastočne alebo úplne zmiznú.
Aké máte problémy s bolesťou? (môžete zvoliť viac možností):

Viete že: spaní bez polštáře není zdravé. 1/10 těla, tedy krk a hlava regenerují během spánku na polštáři, ramena a zbytek těla regenerují na matraci. Bolest hlavy a krční páteře pomůže vyřešit vhodný polštář z paměťové pěny.

Viete že: páteř musí být během spánku ve své přirozené poloze. Jen tak dokáže regenerovat, jednotlivé obratle se po celém svém obvodu uvolní a vytvoří prostor pro spánkovou regeneraci meziobratlových plotének a absorpci tekutiny do nich. 4 a více cm patentované paměťové pěny na matraci Vás ideálně anatomicky podepře a pomůže odstranit bolesti bederní páteře.

Viete že: počas spánku môže matrac pomôcť s podpornou liečbou reumatizmu, artrózy a ďalších kĺbových ochorení, pokiaľ si vyberiete matrac s viac ako 4 cm našej patentovanej pamäťovej peny, obohateným o čistý extrakt z aloe vera.

Viete že: klouby se musí během spánkové regenerace dokonale uvolnit a chrupavčitá část kloubu nesmí tlačit na kloubní jamku. Takové uvolnění nabízí matrace s vrstvou naší patentované paměťové pěny 4 cm a vyšší.

Alergie: ste alergický na prach alebo roztoče?

Viete že: všetky matrace Magniflex sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a majú antiroztočovú úpravu? Všetky sú teda vhodné aj pre alergikov a svojim zložením pôsobia hojivo na alergie. Suroviny, použité pre výrobu matraca majú najvyšší certifikát na absenciu zdraviu škodlivých látok.

Preferencie: povedzte mi, aký poťah matraca preferujete?

Viete že: vaše telo bude každý deň 8 hodín v priamom kontakte s matracom po dobu ďalších 8 rokov a je kľúčové, aby jadro matraca a poťah neobsahovali žiadne zdraviu škodlivé látky. Magniflex vyrába všetky svoje produkty v EÚ a testy zdravotnej nezávadnosti prebiehajú v nemeckých laboratóriách. Dôvodom je fakt, že Nemecko sa pýši v Európe najvyšším stupňom ochrany spotrebiteľa a ako svetový líder v oboru zdravého spánku neakceptujeme žiadne kompromisy.

Cena: vychutnajte si kvalitný regeneračný spánok a na matraci nešetrite.
Investícia do matracu je investícia do Vášho zdravia. Koľko ste ochotný do Vášho matracu investovať?

Viete že: pri nákupu matraca v cene 750 EUR a dobe používania 8 rokov platíte každú noc za 8 hodín kvalitného spánku necelých 0,26 EUR ??

 
Pre vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok a optimalizáciu marketingových aktivít využívame cookies. Používaním našich webových stránok s použitím cookies súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM