VYBERTE SI PRE VÁS NAJVHODNEJŠÍ MATRAC

TERAZ SA NACHÁDZATE: Úvod | SPRIEVODCA VÝBEROM MATRACE

Viete že: Lekári odporúčajú z hygienických dôvodov meniť matrac raz za 8 rokov? Všetky naše matrace prechádzajú tými najnáročnejšími nezávislými testami, sú vyrobené výhradne v Taliansku a všetky sú vhodné pre alergikov.

Výber cez internet je zložitý. Ako experti na zdravý spánok preferujeme, keď si matrac osobne vyskúšate. Na vývoji matraca pracuje rad špecialistov z rôznych lekárskych odborov a konečná voľba matraca je vždy individuálna. Pokiaľ sa chcete zoznámiť s kritériami, ako vybrať vhodný matrac, odpovedzte prosím na niekoľko nasledujúcich otázok a my Vám z našej širokej ponuky odporučíme tie najvhodnejšie.

štart

Vek: Do ktorej vekovej kategórie patríte?
 

Viete že: Správny matrac pre deti má zásadne odlišnú funkciu ako matrac pre dospelých. Pre malé deti do 2 rokov sme vyvinuli matrac Baby Bamboo, pre deti od 12 do 17 rokov máme špeciálny matrac s maximálne 2 cm pamäťovej peny, ktorá ideálne podporuje zdravý vývin detského tela.

Vaša výška a váha: Kliknite prosím na príslušné políčko.
  menej ako 50 kg 50-80 kg 80-110 kg vice
100-150 cm        
150-165 cm        
165-175 cm        
175-185 cm        
185-200 cm        

Viete že: Správny matrac má byť o 20 cm dlhší ako je dĺžka človeka, ktorý na ňom spí. Ideálna šírka pre dospelého človeka je 90 cm a viac.

Spánková pozícia: či už spíte v akejkoľvek pozícii, Magniflex Vás perfektne objíme a podoprie.
V ktorej pozícii spíte a regenerujete vy?
 

Viete že: Spanie na bruchu lekári neodporúčajú. V tejto polohe zle regeneruje tak krčná, ako aj bedrová chrbtica. Spanie na chrbte a boku je zdravé. Pokiaľ aj tak trváte na bruchu, tak iba v stabilizovanej polohe.

Podpora: aký matrac preferujete?
 

Viete že: matrace Magniflex s viac ako 4 cm našej patentovanej pamäťovej peny sú certifikované v EU ako zdravotné produkty 1 kategórie a predávajú sa s nižšou sadzbou DPH a zdravotné poisťovne ich často dotujú

Potenie: konštantná teplota behom spánku je veľmi dôležitá. Ste človek spíše?
 

Viete že: ideálna teplota ľudského tela počas spánku by mala byť konštantná a pohybovať sa v rozmedzí 36 – 36,5 stupňov Celzia. Matrace Magniflex sú veľmi vzdušné a navyše sú opatrené špičkovými poťahmi z patentovaných látok, ktoré Vám pomôžu ideálnu teplotu docieliť a udržať

Zdravotný stav: Pokiaľ si matrac a vankúš vyberiete správne, Vaše neduhy čiastočne alebo úplne zmiznú.
Aké máte problémy s bolesťou? (môžete zvoliť viac možností):

Viete že: Počas spánku môže matrac pomôcť s podpornou liečbou reumatizmu, artrózy a ďalších kĺbových ochoreniam, pokiaľ si vyberiete matrac s viac ako 4 cm našej patentovanej pamäťovej peny, obohatenej o čistý extrakt z aloe vera.

Viete že: Spanie bez vankúša nie je zdravé. 1/10 tela, teda krk a hlava regenerujú počas spánku na vankúši, ramená a zvyšok tela regenerujú na matraci. Bolesť hlavy a krčnej chrbtice pomôže vyriešiť vhodný vankúš z pamäťovej peny.

Viete že: Magniflex používa pri výrobe matracov vlastné patentované pamäťové a studené peny. To mu umožňuje ponúkať pri svojich matracoch predĺženú záruku až 12 rokov na nepreležanie jadra matraca. Súčasne však podporujeme odporúčanie lekárov meniť matrac z hygienických dôvodov každých 8 rokov.

Viete že: Pri alergií na prach musí mať poťah matraca antistatickú úpravu. Túto úpravu majú matrace s všitým strieborným vláknom v poťahu. Striebro sa používa v zdravotníctve pre svoje antibakteriálne a antistatické funkcie.

Alergie: ste alergický na prach alebo roztoče?

Viete že: všetky matrace Magniflex sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a majú antiroztočovú úpravu? Všetky sú teda vhodné aj pre alergikov a svojim zložením pôsobia hojivo na alergie. Suroviny, použité pre výrobu matraca majú najvyšší certifikát na absenciu zdraviu škodlivých látok.

Preferencie: povedzte mi, aký poťah matraca preferujete?

Viete že: Vaše telo bude každý deň 8 hodín v priamom kontakte s matracom po dobu ďalších 8 rokov a je kľúčové, aby jadro matraca a poťah neobsahovali žiadne zdraviu škodlivé látky. Magniflex vyrába všetky svoje produkty v Taliansku a testy zdravotnej nezávadnosti prebiehajú v nemeckých laboratóriách. Dôvodom je fakt, že Nemecko sa pýši v Európe najvyšším stupňom ochrany spotrebiteľa a ako svetový líder v obore zdravého spánku neakceptujeme žiadne kompromisy.

Cena: vychutnajte si kvalitný regeneračný spánok a na matraci nešetrite.
Investícia do matracu je investícia do Vášho zdravia. Koľko ste ochotný do Vášho matracu investovať?

Viete že:Pri nákupe matraca v cene 730 € a dobe používania 8 rokov platíte každú za 8 hodín kvalitného spánku necelých 0,25 €?