SPRIEVODCA VÝBEROM IDEÁLNEHO MATRACA
Nájdených 40 výsledkov spĺňajúce aktuálne podmienky ZOBRAZIŤ

Výber vhodného matraca cez internet je zložitý. Ako experti na zdravý spánok preferujeme, pokiaľ si matrac osobne vyskúšate. Na jeho vývoji pracuje rad špecialistov z rôznych lekárskych oborov a konečná voľba je vždy individuálna. Pokiaľ sa chcete zoznámiť s kritériami pre výber vhodného matraca, odpovedzte prosím na niekoľko nasledujúcich otázok a my Vám z našej ponuky odporučíme tie najvhodnejšie.

1. PRE KOHO HĽADÁTE?

Viete, že: Muž a žena majú vďaka telesným odlišnostiam rozdielne požiadavky pri výbere vhodného matraca. Správny matrac pre deti má zásadne odlišnú funkciu ako matrac pre dospelých. Párom odporúčame matrace s Duálnym komfortom, ktoré umožnia individuálne nastavenie tuhosti matraca na každej polovici lôžka a zároveň nedochádza k rušivým pohybom matraca pri každom partnerovom či partnerkinom otočení, zdvihnutí z lôžka alebo uľahnutí.

Aby sme zaistili najlepšiu starostlivosť a maximálne šetrili Váš čas, sprievodca Vám na záver ponúkne odoslanie výsledkov a zadanie údajov do Vašej e-mailovej schránky a spolu s tým do našej zákazníckej databázy. Zadané údaje, na základe, ktorých s Vami na pobočke naši špecialisti preberú najlepšie z ponúkaných variantov, budú uložené do doby nákupu matraca, najdlhšie však po dobu šiestich mesiacov. Kedykoľvek môžete požiadať o vyradenie zo zákazníckej databázy.

Podrobnosti o spracovaní osobných údajov a spôsobov odhlásenia zasielania obchodných správ a vymazania zo zákazníckej databázy sú dostupné tu.

Ak si nezvolíte zasielanie výsledkov, nebudú Vami zadané údaje nijak adresne spracovávané. Budú použité len ako anynonymné štatistické dáta k zlepšovaniu našich služieb.