Náhradné poťahy

Potrebuje Váš matrac Magniflex nový poťah?

Pokiaľ máte záujem prikúpiť si k Vášmu matracu Magniflex nový poťah, veľmi radi Vám ho zaistíme. Najprv si, prosím, prečítajte nasledujúce informácie, v ktorých je upresnené, za akých podmienok náhradné snímateľné poťahy dodávame.

1. Náhradný snímateľný poťah dodáváme len na matrace z aktuálnej ponuky.

2. Náhradný snímateľný poťah dodávame len na tie matrace z aktuálnej ponuky, ktorých originálny poťah je snímateľný (tzn. v poťahu je prešitý zips, po ktorého rozopnutí je možné poťah z jadra matraca sňať).

3. Náhradný snímateľný poťah dodávame vždy ako celok, nie je možné objednať si len vrchný alebo spodný diel. 

4. Náhradný snímateľný poťah si objednajte vždy presne  k Vášmu konkrétnemu modelu matraca. Napr. pokiaľ vlastníte matrac MagniStretch 12, je potrebné si objednať náhradný snímateľný poťah na matrac MagniStretch 12. Pokiaľ si objednáte poťah k inému modelu matraca, nemôžeme garantovať, že bude poťah na matrac 100% pasovať.

5. Cena náhradného snímateľného poťahu je stanovená vo výške 35% z maloobchodnej ceny bez DPH + 20% DPH. Tento výpočet je možné aplikovať na všetky matrace z aktuálnej ponuky  Magniflex so snímateľným poťahom. Maloobchodná cena je cena uvedená pri každom produkte tu na webe alebo v cenníku. Ceny bez DPH sú uvedené v cenníku.

Príklad výpočtu náhradného poťahu na matrac MagniStretch 12 v rozmere 90x200cm:

Maloobchodná cena vr. DPH: 1 499,00 EUR
Maloobchodná cena bez 20% DPH: 1 249,00 EUR
35% z maloobchodnej ceny bez DPH: 437,15 EUR
35% z maloobchodnej ceny vr. DPH 20%: 524,58 EUR = cena poťahu

Pokiaľ vlastníte matrac väčší ako 90x200cm, cena sa bude líšiť. Cenu si vypočítajte zadaním presného rozmeru Vášho matraca na webe Magniflex do kolonky “POTREBUJETE INÝ ROZMER?” (ikonka je pri každom matraci v našej ponuke).

6. Dodacia lehota náhradného snímateľného poťahu sa pohybuje medzi 5 – 7 týždňami.

Náhradný snímateľný poťah si môžete objednať v predajnej sieti Magniflex.