Stabilná teplota počas celej noci

Vankúše Superiore kombinujú jedinečnú pamäťovú penu Memoform s termoregulačným poťahom z materiálu Outlast®, ktorý pôvodne vyvinula NASA pre kozmické skafandre, aby poskytoval optimálny tepelný komfort pre telo. Vankúš Superiore Flat je vhodný na spanie na bruchu alebo pre menšie deti.

Superiore
  Rozmery
  72x42x15cm
Tradičný štandardný tvar s vyššou vrstvou pamäťovej peny Memoform ponúka ešte viac podpory pre vašu hlavu a krčnú chrbticu. Poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast zaisťuje spolu s 3D vetracím lemom maximálnu priedušnosť a sviežosť v priebehu spánku.
Superiore
  Rozmery
  72x42x12cm
Tradičný dizajn vankúša poskytujúceho správnu podporu krčnej chrbtice. Jedinečný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast a 3D vetrací lem zaisťujú dokonalú priedušnosť vankúša počas spánku.
Superiore
  Rozmery
  60x43x10/11
Vankúš v ergonomickom tvare vlny udržuje krčnú chrbticu v správnej polohe, zatiaľčo odnímateľný a prateľný patentovaný poťah z textílie Outlast a 3D vetrací lem zaručujú maximálnu priedušnosť a termoreguláciu. 
Superiore
  Rozmery
  60x34x7,5cm
Nízky vankúš v štandardnom dizajne, ktorý poskytuje správnu podporu krčnej chrbtici. Jedinečný poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast zaisťuje dokonalú priedušnosť vankúša počas spánku. Vankúš je vhodný pre deti.

Predajne

Hľadajte predajňu Magniflex podľa mesta, PSČ alebo podľa názvu