Špeciálne peny

AQUABREEZE

Pena s vysokou hustotou na báze vody je najkvalitnejší materiál, ktorý je novodostupný na trhu. Exkluzívna štruktúra tvorená otvorenými bunkami umožňuje ľahké prúdenie vzduchu a zaisťuje tak optimálne rozptýlenie nahromadeného telesného tepla. Jej extrémne anatomicky prispôsobivá, flexibilná a vysoko elastická štruktúra robí túto penu dlhodobo odolnou. 

MALVA

Pena s extraktom z liečivej byliny slez lesný poskytuje mäkkú a pohodlnú podporu. Slez má protizápalové a upokojujúce vlastnosti, ktoré napomáhajú liečbe zjavných a skrytých zápalov v tele a blahodarne pôsobí na nervový systém. Bylinný extrakt zo slezu lesného sa uvoľňuje až pri zahriatí peny na teplotu ľudského tela.

GEOMEMORY

Pamäťová pena Geomemory je patentovaná pena a vysoko anatomický materiál s extraktmi  aloe vera. Vďaka svojim vlastnostiam sa dokáže optimálne prispôsobiť tvaru ľudského tela a tým poskytuje nezávislú podporu pre hlavu, ramená, hruď, paže, panvu a nohy. Aloe vera má omladzujúci a liečivý efekt na pokožku celého tela a pomáha regenerovať kĺby.

ECOGREEN

Patentovaná studená pena Ecogreen je flexibilný ortopedický materiál s extraktmi sóje, ktorý poskytuje vyváženú oporu celému telu. Sójové proteíny pomáhajú odstrániť z tela voľné radikály. Bunková štruktúra stimuluje prúdenie vzduchu a udržuje matrac svieži a suchý.

MAGNIGEL

Patentovaná gélová pena MagniGel je inovatívny materiál, ktorý sa skladá z vysoko priedušného a pružného gélu. Je ekologický a tlaku vzdorný a jeho štruktúra umožňuje neuveriteľne pohodlnú relaxáciu. Pomaly sa zahrieva na teplotu ľudského tela a pri prerušení kontaktu s telom rýchlo chladne. Pena MagniGel bola vyvinutá pre osoby trpiace nadmerným potením, klimakterickými ťažkosťami a návalmi tepla. Dodáva matracu sviežosť a ľahkosť, takže máte pocit, ako by ste spali na obláčiku