Materiály

MAGNIFLEX POUŽÍVÁ MATERIÁLY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Znalosť charakteristiky materiálov a ich rôznych kombinácii pomáha k pochopeniu ich výhod a ku správnemu výberu matraca.

Naši výskumní pracovníci denne testujú materiály, ktoré sú používané vo výrobe tak, aby bolo dosiahnuté správne zloženie a kvalita produktov. Výsledky nášho vývoja patentujeme. Neustále inovujeme a používame čo najviac prírodných vlákien. To všetko sa deje v súlade s normami a predpismi. Na základe získaných patentov a certifikátov garantujeme neprítomnosť alergénnych látok v matracoch a vankúšoch, rovnako ako látok, ktoré môžu ohrozovať ľudské zdravie a životné prostredie. Súčasne garantujeme jedinečnú zdravotnú prospešnosť a podporu spánkovej regenerácie v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami.

 

Studené peny

Studené peny (High Resilience - HR) sa vyznačujú pružnosťou, tvarovou stálosťou a priedušnosťou. Telu poskytujú vyváženú ortopedickú podporu.

 

Pamäťové peny

Pamäťové peny majú priaznivé účinky na regeneráciu tela, vytvárajú optimálnu anatomickú podporu a pôsobia tak proti preležaninám.

 

Špeciálne peny

Magniflex svoje peny neustále inovuje a snaží sa nachádzať riešenia pre dokonalú spánkovú regeneráciu. Výsledkom sú produkty veľmi výnimočné svojim zložením a priaznivými účinkami na ľudské telo.

 

Poťahové látky

Kvalitné poťahové látky z najlepších prírodných vlákien sú priedušné a výborne odvádzajú vlhkosť. Telu poskytujú príjemný komfort a blahodarne pôsobia na pokožku. Pre optimálnu termoreguláciu ľudského tela počas spánku používame aj patentované špeciálne látky z technických vlákien.

 

Prírodné suroviny

Tradičné prírodné suroviny majú vynikajúce termoregulačné a hygroskopické vlastnosti, ktoré sú schopné zaistiť vždy optimálnu spánkovú mikroklímu