Studené peny

ELIOFORM

Patentovaná studená pena Elioform je kombináciou dvoch druhov polyéterov. Jeden dodáva matracu tuhosť, druhý zaisťuje odolnosť a tvarovú stálosť. Štruktúra je tvorená prepojenými mikrobunkami, ktoré napomáhajú dýchaniu matraca a zaisťujú jeho hygienu, teplotnú stálosť a schopnosť rýchlo absorbovať a odpariť vodu. Má vynikajúce ortopedické vlastnosti. Oproti ostatným penám sa vyznačuje vyššou tuhosťou, tvarovou stálosťou a pritom pružnosťou. Matrace z peny Elioform sú ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú tuhšiu ortopedickú oporu bez nadmerného tlaku.

Materiál ELIOFORM BREEZE je obohatený extraktom eukalyptu, ktorý zvyšuje pocit pohody a udržuje telo svieže.

ELIOSOFT

Patentovaná studená pena Eliosoft je tvorená mikrobunkovou štruktúrou, prepojenou jemnými kapilárami, penenou do špecifickej hustoty, ktorá určuje jej elastickosť v porovnaní s polyuretánovými penami. Je hygienická a priedušná, s extrémnou schopnosťou vstrebať a následne odpariť vlhkosť. Eliosoft sa vyrába vo vode, zlúčením peneného polyuretánu a dvoch druhov polyéterov, ktoré zaisťujú materiálu optimálnu tuhosť a odolnosť. Eliosoft sa vyznačuje výbornými anatomickými a ortopedickými vlastnosťami a v kombinácii s penami Memoform a Elioform dochádza k vyrovnaniu optimálnej mäkkosti a vysokej podpory.

Materiál ELIOSOFT BREEZE je obohatený extraktom eukalyptu, ktorý zvyšuje pocit pohody a udržuje telo svieže.

MEMOSOFT

Memosoft je príjemná anatomicky prispôsobivá pena, ktorá ponúka pocit extrémnej mäkkosti a neuveriteľného pohodlia. V kombinácii s vrstvami pien Memoform, Elioform alebo Eliosoft poskytuje ešte jemnejšiu podporu.