Hotel Albelus

Adresa: Brno, Rokycanova 4358/21

Kontakt: +420 548 211 514, recepce@hotelalbellus.cz

www.hotelalbellus.cz

Popis hotelu

Hotel ALBELLUS*** v Brne sa nachádza neďaleko centra mesta. Novo postavený hotel v blízkosti historických pamiatok, ako je katedrála Petrov, hrad Špilberk, Stará radnica, Villa Tugendhat, kostol Sv. Jakuba. Ľahké spojenie na letisko Brno- Tuřany, a ďalej na Výstavište a známy Masarykov okruh. Hotel má moderne zariadených 30 izieb s kapacitou 63 lôžok. Ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu VIP, bezbariérový prístup, vrátane izby pre telesne postihnutých. Každá izba je vybavená LCD televízorom, vlastním sociálnym zariadením so sprchovým kútom, 90% izieb má balkón. Prednosťou hotela je predovšetkým nefajčiarske prostredie, vybavenie izieb luxusnými matracmi, ktoré spĺňajú najvyššie kritéria pre zdravý spánok, pripojenie na WiFi zadarmo pre našich hotelových hostí, konferenčná miestnosť s možnosťou technického vybavenia.

Hotel je vybavený matracmi

H20 Medium Teflon – kolekcie Hotel Line (matrace zo špeciálnej kolekcie určené pre hotely)

Penový matrac používaný v hoteloch po celom svete s výbornou ortopedickou podporou chrbtice a poťahom z teflónu, ktorý zabraňuje prenikaniu vlhkosti. Matrace kolekcie Hotel Line je možné vyberať z troch tuhosti a niekoľkých výšok.

Dotazník a odporúčanie hotela

Prečo ste zvolili pre Váš hotel talianske matrace magniflex?

Výber matraca MAgniflex bol zvolený s ohľadom na stratégiu nášho hotela propagujúceho zdravý životný štýl. Pre dobré zdravie je potrebný dobrý spánok a relaxácia. Preto sme ponúkli našim ubytovaným hosťom možnosť kvalitného spánku a oddychu na matracoch Magniflex.

Ako ste boli spokojný s jednaním, cenovou a produktovou ponukou, vákuovým balením a donáškou matracu?

Spoločnosť CFH Group, ktorá zabezpečuje predaj a donášky výrobkov Magniflex v Českej republike splnila excelentne všetky dohody a donášku vrátane inštalácie . Cena matracu je priaznivá. Ponuka sortimentu je široká. Zo strany predajcu veľmi oceňujem profesionálny prístup ku klientovi.

Ako reagujú Vaši hostia na talianske matrace Magniflex?

Hotel bol otvorený v januári 201. Za toto obdobie prevádzky, môžeme povedať, že väčšina ubytovaných si spanie na matracoch firmy Magniflex veľmi chváli. Pár klientov sa zmienilo, že by im vyhovoval ešte tvrdšie matrace ako tie naše so strednou tuhosťou.

 

Vybavenie hotela obstarával a na dotazník odpovedal:

RNDr. Martin Pospíšil, spolumajiteľ a konateľ spoločnosti