Pension Pstruží

Adresa: Pension Pstruží, Pstruží 27, 363 01 Merklín

Kontakt: 727 882 732, ubytovani@pension-pstruzi.cz

www.pension-pstruzi.cz

Popis hotelu:

Iba 15 kilometrov od Karlových Varov a 145 km od Prahy v kúzelnom údolí na Vás čaká priamo u zjazdovky Penzión Pstruži. Nachádza sa tu Ski Areál Plešivec a Penzión Pstruži je u hlavnej nástupnej stanice na vrchol na rozhľadňu Plešivec. V zime môžete využiť tri štvorsedačkové lanovky a viac ako 8 kilometrov zjazdoviek. V lete pre turistov alebo vyznávačov adrenalínu je na vrchu Plešivca vybudovaný zábavný areál – lanové centrum, obria hojdačka, voľný pád, trampolíny, lukostreľba, zjazd terénnych kolobežiek a mnohé ďalšie. Neďaleko penziónu sa nachádza aj Krušnohorská magistrála o dĺžke 242 km (v lete pre cyklistov a v zime pre bežkárov).

 

Dotazník a odporúčanie hotela:

Prečo ste zvolili pre Váš hotel talianske matrace od spoločnosti Magniflex?

Hľadali sme prvotriedne zdravotné matrace pre nás penzión Pstruži, pretože náš hosť je na prvom miesto. Preto spadla voľba na spoločnosť Magniflex, ktorá dodáva špičkové zdravotné matrace a vybavuje matracmi hotely ako sú Holiday Inn alebo Sheraton Hotels.

Ako ste boli spokojní s jednaním , cenovou a produktovou ponukou, vákuovým balením a donáškou matracu?

Jednanie prebehlo v Pražskom showroome spoločnosti Magniflex, kde bola 100% spokojnosť ako s výberom, tak aj s produktovou ponukou. Následne dodanie pre náš Penzión Pstruži prebehlo bez problémov a na profesionálnej úrovni.

Ako reagujú Vaši hostia na talianske matrace Magniflex?

Pretože sa náš Penzión Pstruži nachádza priamo pri zjazdovke a je súčasťou Skiareálu Plešivec v Krušných horách. Tu naši hostia v zime často lyžujú, v lete jazdia na bicykli a chodia na túry, preto potrebujú tú najlepšiu regeneráciu za celý deň a to je kvalitný spánok a odpočinok. Vďaka zdravotným matracom od spoločnosti Magniflex sa im krásne spí a môžu po náročnom dni na zdravotných matracoch relaxovať.

Odporučili by ste naše produkty a služby svojim známym?

Matrace Magniflex by som odporučil nielen svojim známym, ale aj ďalším ľudom ktorí chcú zažiť kvalitný spánok.

 

Petr Fišer

manažér Penzión Pstruží