Referencie

Povedzte nám vaše skúsenosti s výrobkami Magniflex, chceme sa neustále zlepšovať a preto sú pre nás Vaše názory, priania a požiadavky cenným materiálom pre vývoj nových produktov a inovatívnych riešení. Za Váš názor Vám vopred ďakujeme. Váš Magniflex.

Andrea Viktorová

Hudčice

S ľútosťou Vám oznamujeme, že zvažujeme reklamáciu! Hovorili ste, že sa budeme tešiť do postele, ale nie že z nej nebudeme chcieť vyliezť! :-) Spíme ako drevá, asi doháňame nejaké predošlé nekvalitné deficity. Hneď po prvej noci sme prezívali pol dňa, ako keby telo pričuchlo k tvrdému spánku a chcelo to všetko dospať. Ľutujeme, že sme nezačali skôr!

Matrace MagniStretch 10.

 

Ondřej Soukup / Lucia Šoralová

hudobný skladateľ  / speváčka

pozn.: matrac Armonia predával priamo pán František Hlaváč.

Daniel Šváb

herec, hudobník a moderátor

Moja drahá žena po prvej noci s ním prehlásila, že ho miluje. Bral som to s nadhľadom a hovoril si, že to je len také chvíľkové citové vzplanutie, ktoré zase prejde. Ale trvá to už dva týždne, kedy naň slastne zaľahne a rovnako slastne po noci strávenej s ním vstáva a ja začínam byť trochu nervózny. Ale keď si predstavím, ako naň zaľahnem ja, ako sa do neho prepadám, ako ma celú noc príjemne obopína a nežne hreje, a ako sa ráno prebúdzam bez bolesti krížov a za krkom, tak pomaly žiarliť prestávam, pretože ja ten matrac milujem tiež. Psst! Ale tajne! Manželka sa to nesmie dozvedieť!

 

Matrac Vitale Armonioso.

 

Martha Issová

herečka

...a kúpili si matrac Magniflex a spali a spali a spali...

Matrac z kolekcie Dolce Vita.

 

David Ondříček

filmový producent

Musím povedať, že matrac Magniflex naozaj zmenil náš život, teda vlastne nočný život.

Matrac z kolekcie Dolce Vita.

 

David Švehlík

herec, dabér

Vynikajúce! Nie je čo dodať!

Matrac z kolekcie MagniFico.

 

Barbora Poláková

herečka, speváčka, textárka

Odkedy máme ten báječný matrac, tak sa na neho po celom dni vždy tak veľmi teším, že si ho ani poriadne nevychutnám - ľahnem a spím.

Matrac z kolekcie MagniFico.

 

Pavel Liška

herec

Odkedy máme ten prekliaty matrac, moja žena stále spí. Naštastie to prespím aj ja.

Matrac z kolekcie MagniFico..

 

Tomáš Měcháček

herec, režisér, komik

Dievčatá si matrac pochvaľujú.

Matrac Magniflex Armonia.

 

Jan Jiráň

herec, hudobník, pesničkár

Môj obľúbený britský spisovateľ Julian Barnes napísal v jednej knihe: "manželstvo je niečo ako nekonečný, neslaný a nemastný obed, pri ktorom sa zákusok podává ako prvý chod". Samozrejme existuje ľahká pomoc, ako túto nelichotivú vyhliadku zmeniť. Kúpte si matrac Magniflex! Sám som tak urobil a mám už skúsenosť , že si sladký zákusok budem užívať dovtedy, dokým budem na tom matraci polihovať a zaspávať.

Matrac z kolekcie MagniFico, vankúš Cotton Deluxe Wave a vankúš Cotton Deluxe Standard.

 

Petr Vršek

herec

Keď som si kupoval matrac Magniflex, hovoril som si: 'A nie je príliš drahý?' Ale teraz, keď ma na ňom prestalo bolieť koleno a spí sa mi na ňom, ako na žiadnom inom, hovorím mu: 'Moja drahá'.

Matrac z kolekcie MagniFico, vankúš Cotton Deluxe Wave a vankúš Classico Wave.

 

Pavel Zedníček

herec, bavič, moderátor a dablér

Kurňa, to je fakt dobré!

Matrac z kolekcie MagniFico, vankúš Cotton Deluxe Wave.

 

Michal Nesvadba

herec, scénárista, režisér

Poviem vám to takto! Žena je na tvrdej a ja na mäkkej! O čom hovorím? O dvoch polkách nášho úžasného manželského double matraca Magniflex! Žena má rada tvrdú a ja mäkkú. Pred „stavom beztiaže“, sme zvyčajne obaja na tvrdej. Ale zmenám sa nebránime.... Vieme, že vždy skvele spíme!

Matrac z kolekcie MagniFico.

 

Olga Menzelová

filmová producentka

Precestovala som celý svet a nikde som nezažila lepší matrac, než Magniflex. Keď mám spať inde, trpím. Vedú k pozitívnej závislosti, takže teraz paradoxne nerada jazdím z domu.

Matrac MagniFico, vankúš Classico Wave.

 

Miroslav Kořínek

hudobný skladateľ, klavírista a herec

Vy ste nám teda dali! Rodinný život sa scvrkol na škriepky o to, kto bude dnes mať váš vankúš. Občas tečie aj krv. Asi, a to takmer určite, si u vás zaobstaráme ešte jeden, pretože ja sa s manželkou nebudem denne dohadovať. Každopádne sme šťastní, že sme sa aspoň na sklonku života poriadne vyspali.

Vankúš Classico Standard.

 

Petr Čadek

tanečník, choreograf a majiteľ TANČÍRNA s.r.o.

Vzhľadom k môjmu povolaniu a neustálej záťaži tela je pre mňa odpočinok a zdravý spánok veľmi dôležitý. Pred dvoma rokmi som si na odporúčanie kúpil vankúš a matrac MAGNIFLEX a je až neuveriteľné, aký vplyv má na môj spánok. Ako príklad môžem uviesť napríklad moje bolenie za krkom, ktoré po výmene matraca takmer úplne zmizlo. Pokiaľ sa rozhodujete kúpiť si zdravotný matrac Magniflex, zájdite do ich predajne...všetko Vám tam vysvetlia a ukážu veľmi milí ľudia...podľa mňa nebudete túto investíciu nikdy ľutovať.

Matrac Dolce VIta Dual 10 a matrac Magniflex Armonia. Vankúš Classico Wave a Classico Standard.

 

Jiří Lábus

herec

Matrace Magniflex sú naozaj skvelé. Spí sa na nich tak príjemne, že ráno nepočujete budík. Už ho mám tri mesiace a ešte ani raz som neprišiel včas do divadla na dopoludňajšiu skúšku.

Matrac Magniflex Dolce Vita, vankúš Geogreen Standard Cotton.

 

Marek Eben

moderátor

Ako si kto ustelie, tak si ľahne. A ako si kto ľahne na tieto matrace, už si inde neustelie.

Matrac Magniflex Dolce Vita.