Potrebuje Váš vankúš Magniflex nový poťah?

Pokiaľ máte záujem kúpiť si na Váš vankúš Magniflex nový poťah, veľmi radi Vám ho zaistíme. Najprv si, prosím, prečítajte nasledujúce informácie, v ktorých je upresnené, za akých podmienok náhradné snímateľné poťahy dodávame.

1. Náhradný snímateľný poťah dodávame len na vankúše z aktuálnej ponuky. Výnimkou sú vankúše z kolekcie MagniProtect a Baby, ktoré sú novinkou a zatiaľ na ne nie je možné objednať náhradný poťah.

2. Náhradný snímateľný poťah  si objednajte vždy presne  ku  konkrétnemu tvaru a rozmeru vankúša. Napr. pokiaľ vlastníte vankúš v tvare “vlnka”, teda “wave”, je potrebné si objednať náhradný snímateľný poťah na vankúš v tvare “wave” s dodržaním rovnakej veľkosti vankúša. Narozdiel od matracov, u vankúšov je možné náhradné poťahy použiť aj na inú kolekciu. Vždy je však nevyhnutné rešpektovať tvar a rozmer vankúša.

3. Cena náhradného snímateľného poťahu je stanovená vo výške 35% z maloobchodnej ceny bez DPH + 20% DPH. Tento výpočet je možné aplikovať na všetky vankúše z aktuálnej ponuky Magniflex. Maloobchodná cena je cena uvedená pri každom produkte tu na webe alebo v cenníku. Ceny bez DPH sú uvedené v cenníku.

Príklad výpočtu náhradného poťahu na vankúš Cotton Deluxe Standard:
Maloobchodná cena vr. DPH:                                      119,00 EUR
Maloobchodná cena bez 20% DPH:                           99,00 EUR
35% z maloobchodnej ceny bez DPH:                       34,65 EUR
35% z maloobchodnej ceny vr. DPH 20%:                 41,58 EUR = cena poťahu

4. Dodacia lehota náhradného snímateľného poťahu sa pohybuje medzi 5 – 7 týždňami.

Náhradný snímateľný poťah si môžete objednať v predajnej sieti Magniflex.