Video

Rozhovor v Dámskom klube

Matej Rosina, obchodný partner Magniflex , v relácii Dámskeho klubu, vysielaného slovenskou televíznou stanicou RTVS, ako odborník na spánkovú regeneráciu.

Rozhovor v Snídani s Novou

Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Magniflex pre ČR a SR, Ing. František Hlaváč sa v rozhovore v Snídani s Novou s divákmi podelil o najnovšie poznatky spánkovej vednej disciplíny, o to, čo sa deje v našom tele počas spánku, ako naše telo regeneruje a podľa čoho vyberať správny matrac.

Reportáž z veľtrhu For Interior 2018

Na jesennom veľtrhu For Interior sa sústredili významní výrobcovia zdravotných matracov v hale 2 a vytvorili tak pre návštevníkov veľtrhu akúsi Zónu zdravého spánku. V stánku, ktorý na For Furniture 2017 získal cenu TOP EXPO, sme predstavili nové kolekcie matracov Maestro a Nuvola a samozrejme sme sa zamerali na aktívnu spánkovú regeneráciu vďaka celosvetovému patentu, matracu MagniStretch, ktorý vlastní prestížny certifikát ACA.

MagniSmartech. Spánok budúcnosti.

Inovatívny systém jedinečného polohovateľného roštu a luxusného vysokého biometrického matraca s integrovanou technológiou, ktorá monitoruje a analyzuje spánok a navrhuje, ako ho zlepšiť, a tým zlepšiť kvalitu života.

MagniSmartech. Spánok budúcnosti.

GIANLUIGI BUFFON

Brankár talianskeho národného tímu Gianluigi Buffon je tvárou talianskej značky Magniflex. Futbalista, ktorý v drese talianskeho národného tímu odohral najviac stretnutí  a, ktorý je zaradený medzi 125 najlepších žijúcich futbalistov a zvolený najlepším brankárom v rokoch 1997 – 2009, je ukážkou futbalovej virtuozity, vernosti a čestnosti. 
Sme hrdí, že táto mimoriadna osobnosť reprezentuje značku Magniflex a naše matrace mu počas spánku pomáhajú regenerovať športom namáhané telo, aby mohol na ďalší deň podávať rovnako dobré výkony v bráne uznávaného futbalového klubu. 30. 4. 2017

Reportáž z veľtrhu FOR ARCH a FOR INTERIOR 2016

Tento rok sme sa zamerali na výskum a vývoj a predstavili hneď niekoľko noviniek. Luxusný vysoký matrac bez kompromisov nazvaný Virtuoso bol vyvinutý s cieľom odstrániť z matraca nevýhody kovových pružín, ktoré sú nahradené patentovanými studenými a pamäťovými penami spoločnosti Magniflex. Matrac Fiaba je zameraný špeciálne na novorodencov a potreby spánku v prvých mesiacoch ich života. Exkluzívny patent spoločnosti Magniflex, matrac Magnistretch určený pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku sa stal počas posledného roku jeden z najpredávanejších a najlepšie hodnotených matracov. Veľmi dobre hodnotené sú taktiež vankúše z pamäťovej peny Magniflex, výsledky testu uverejnil týždenník Květy. Všetky produkty Magniflex si môžete vyskúšať "na vlastný chrbát" v showroomu alebo predajnej sieti Magniflex.

DUÁLNY KOMFORT

Inovatívny systém Duálneho jadra sme vyvinuli s cieľom poskytnúť kombináciu odlišného komfortu tuhej alebo mäkkej podpory, ktorá bude vyhovovať potrebám každého z dvojice. Pokiaľ sa rozhodnete pre matrac s Duálnym komfortom, nikdy sa nespletiete.

Tu si môžete prehliadnúť niektoré videá priamo z dielne talianského výrobcu Magniflex.