Pension Sklep Púrynky

Adresa: Velké Bílovice 523

Kontakt: 733 738 787, penzion@palkovi.cz

www.skleppurynky.cz

Popis hotelu:

Penzión Sklep Púrynky sa nachádza vo Veľkých Bílovicích vo vinárskej časti Púrynky, obklopený tradičnými vinárskymi skladmi a súčasne neďaleko známych vinárstiev. Časť Púrynky je situovaná medzi vinárskymi traťami mesta Veľké Bílovce, s veľmi výhodnou polohou- iba 3 km od dialnice D2 smer Bratislava, exit 42 – Podivín. Dostať sa k nám môžete aj verejnou dopravou, a to vlakom do Podivína a následne autobusom do Veľkých Bílovic, alebo len autobusom. Prevádzkovateľom penziónu Sklep Púrynky je rodina Pálkova, ktorá veľa rokov veľmi úspešne prevádzkuje neďaleký penzión U Školy vzdialený 1 kilometer.

 

Dotazník a odporúčania hotela:

Prečo ste zvolili pre Váš hotel talianske matrace od spoločnosti Magniflex?

Vzhľadom k tomu, že penzión Sklep Púrynky je zameraný kvalitou vybavenia na vyššej úrovni ako ubytovacie zariadení v jeho okolí. Nebolo možné vynechať ani kvalitný spánok a ten nie je možné dosiahnuť bez kvalitných matracov a postelí. Postele boli do Penziónu Sklep Púrynky vyrobené na mieru z masívneho prírodného dreva a tak aj matrace museli mať špičkové parametre. Navyše mám niekoľko ročnú skúsenosť s výrobkami spoločnosti Magniflex v súkromnom užívaní.

Ako ste boli spokojný s jednaním, cenovou a produktovou ponukou, vákuovým balením a donáškou matraca?

Jednanie so spoločnosťou Magniflex a predovšetkým s obchodným zástupcom je nielen veľmi priame ale založené aj na vzájomnej dôvere, ktorá sa prejavila predovšetkým vo chvíli, keď nebolo možné z technických dôvodov potvrdzovať niektoré rozhodnutia písomne a bolo možné sa spoľahnúť na dané slovo. Ďalej bola veľmi dobre zaistená donáška matracov priamo na miesto Penzión Sklep Púrynky.

Ako reagujú Vaši hostia na talianske matrace Magniflex?

Sú veľmi prekvapení ich kvalitou a predovšetkým kvalitou spánku. Tento parameter nás ako prevádzkovateľov Penziónu Sklep Púrynky donútil predĺžiť dobu do ktorej je potrebné opustiť izby v posledný ubytovací deň a to z 10 hod. doobedu na 13 hod. poobede.

Odporučili by ste naše produkty a služby svojim známym?

Určite áno. Investícia do týchto matracov je vynahradená nie len kvalitným spánkom ale aj zlepšením zdravotného stavu, vzhľadom k ich konštrukcii a certifikácii.

 

Marek Čáp

Majiteľ Penziónu Sklep Púrynky