Napísali o nás

Dámsky klub: O zdravom spánku

Matej Rosina, obchodný partner Magniflex , v relácii Dámskeho klubu, vysielaného slovenskou televíznou stanicou RTVS, ako odborník na spánkovú regeneráciu.

TVBydleni.cz: Posteľ, ktorá analyzuje spánok, zabraňuje chrápaniu a prebudí vás masáží!

Štáb TVBYDLENI.CZ v čele s moderátorom Mírou Hejdou prišli do karlínskeho showroomu Magniflex, aby otestovali nový celosvetový patent - biometrickú posteľ MagniSmartech.

Rozhovor pre Forbes: Radšej predať dom než položiť firmu

František Hlaváč v dubnovom čísle Forbes prozradil, že od zákazníkov mu mailom chodí i rentgeny a pritom nie je lekár, ale úspešný podnikateľ s výnimočným produktom.

Prečítajte si celý rozhovor na našom webe.

Zdroj: Forbes


Rozhovor pre Forbes: Léčba spánkom

O tom, aké príležitosti a výzvy prináša rozhodnutie začať v päťdesiatich rokoch podnikať, sa rozhovoril František Hlaváč v špeciálnom vydaní magazínu Forbes.

Prečítajte si celý rozhovor na našom webe alebo si stiahnite JPG.

Zdroj: Forbes


Rozhovor pre Ekonom: Moje tri cesty

František Hlaváč v interview pre Ekonom rozpráva o svojich cestovateľských snoch a o uskutočnených výpravách.

Prečítajte si celý rozhovor na našom webe alebo si stiahnite PDF.

Zdroj: Ekonom


Dámsky klub: Spánok počas horúceho letného obdobia

Magniflex bol pozvaný do relácie Dámskeho klubu, vysielaného slovenskou televíznou stanicou RTVS, ako odborník na spánkovú regeneráciu.

TVBydleni.cz: Posteľ, ktorá analyzuje spánok, zabraňuje chrápaniu a prebudí vás masáží!

Štáb TVBYDLENI.CZ v čele s moderátorom Mírou Hejdou prišli do karlínskeho showroomu Magniflex, aby otestovali nový celosvetový patent - biometrickú posteľ MagniSmartech.


Novinky.cz: Ako si spríjemniť život? Vďaka cvičiacemu matracu a posteli, ktorá znižuje tepovú frekvenciu

Rozhovor s generálnym riaditeľom Magniflex, Františkom Hlaváčom. Na tému "cvičiaci a liečebný matrac"


Spánková regenerácia je predmetom výskumu a vývoja lekárskych odborníkov

Výskum a vývoj v oblasti spánkovej regenerácie – postrehy z dielne spoločnosti Magniflex alebo ako kvalitný matrac môže zásadne zmeniť Váš život. Pohľad pod "Magniflex pokrievku" uverejnil portál idnes.cz.

Kompletný text o vývoji a výskume Magniflex


Veľký test vankúšov v týždenníku Květy

Nezávislý test vankúšov zverejnený v júnovom vydaní týždenníka Květy potvrdil vysokú kvalitu výrobkov Magniflex, ktoré zvíťazili v oboch testovaných kategóriách.

Test vankúšov v týždenníku Květy


Rozhovor pre Ekonom

František Hlaváč v rozhovore pre týždenník Ekonom vysvetľuje, prečo išiel podnikať a založil vlastnú firmu CFH Group, ktorá sa špecializuje na obchodovanie, predovšetkým s luxusnými matracmi.

Prečítajte si celý rozhovor na našom webe alebo si stiahnite PDF.

Zdroj: Ekonom


Rozhovor pre Hospodářské noviny

František Hlaváč, majiteľ a zakladateľ spoločnosti CFH Group a.s., ktorá je výhradným distribútorom talianskych matracov Magniflex v Českej republike a na Slovensku, hovoril s redaktorom Hospodářských novin o svojej ceste z postu vrcholového manažéra v banke k vlastnému podnikaniu v oblasti matracov. Viac si prečítajte v našom článku: http://byznys.ihned.cz/c1-64513360-pomahal-instalovat-prvni-bankomat-v-cesku-nyni-vydelava-na-luxusnich-matracich


Článok v časopise Marianne Bydlení

V januárovom čísle roku 2015 sme zviditeľnili našu veľmi obľúbenú kolekciu Toscana. Tento rad matracov je inšpirovaná toskánsku prírodou, s poťahmi zo 100% biobavlny a s jadrom s extraktov z Aloe Vera a Malvy- byliny slezu lesného.

Článek o kolekci Toscana 1

Článek o kolekci Toscana 2

Článok v časopise Perfect Woman

V zimnom dvojmesačníku Perfect Woman si môžete prečítať o „Nočných morách vašeho vzťahu“. Ktorých pôvodom môže byť práve v zlom matraci a riešením naopak kvalitné zdravotné matrace Magniflex.

Článek z časopisu Perfect Woman

Všetko o zdravom spánku

Portál Ordinace.cz uverejnil článok, ktorý zhŕňa všetko o zdravom spánku. Spánok je dôležitým zdrojom energie pre každého z nás a preto by sme mali dbať na jeho kvalitu.

Odkaz na článek ordinace.cz

Príčina bolesti hlavy a chrbtice sa často skrýva v posteli. Česi ale na matracoch šetria.

Českí pacienti riešia bolesti chrbtice a hlavy najčastejšie pomocou liekov na bolesť, návštevou lekára a rehabilitáciou. To, že bolesti sa môžu významne obmedziť výberom a nákupom kvalitného zdravotného matracu, to si uvedomuje len zhruba každý piaty. A kvalitu vankúša už vôbec neriešia. O nákupoch matracov a vankúšov sa pacienti so svojimi lekármi neradia.... Prečítajte si zaujímavý prieskum portálu Ordinace.cz v spolupráci s Magniflex.

Odkaz na ordinace.cz

Vyberáte nový matrac? Pýtajte sa a skúšajte!

Milujete spánok alebo chcete kvalitu svojho spánku výrazne vylepšiť? Tak sa zamerajte predovšetkým na výber správneho matraca. Talianska značka Magniflex kladie dôraz na kvalitu svojich matracov, vďaka ktorým sa ráno prebudíte ako znovuzrodení.

Odkaz na zena.centrum.cz

Ako vybrať matrac a rošt. Ženy majú iné požiadavky ako muži.

Nie honosný rám postele, ale rošt a hlavne kvalitný matrac, sú základom naozaj dobrej postele. Musia sa však harmonicky doplňovať, aby vyhovovali konkrétnemu užívateľovi. Napríklad muži a ženy majú väčšinou rozdielne požiadavky.

Odkaz na článek v bydleni.idnes.cz

Najdrahší matrac sveta je na predaj v Prahe. Pripravte si milión korún.

Luxusný matrac Magniflex, jeho poťah sa môže pochváliť všitým vláknom z 22 karátového zlata, vo svete ho vlastní 75 majiteľov. Najviac sa ich predalo do Dubaja, Moskvy a Las Vegas. Poprvý krát sa objavil aj v Prahe, prečítajte si viac v článku.

Odkaz na článek v bydleni.idnes.cz