Ako prebehlo stretnutie s najúspešnejšími obchodnými partnermi roka 2022?

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Ako prebehlo stretnutie s najúspešnejšími obchodnými partnermi roka 2022?

Ako prebehlo stretnutie s najúspešnejšími obchodnými partnermi roka 2022?

Začiatkom roka prebehlo v Prahe už tradičné víkendové stretnutia s našimi najúspešnejšími českými a slovenskými partnermi nazvané Obchodník roka 2022.

Táto akcia nám vždy poskytuje príležitosť v priateľskej neformálnej atmosfére zhodnotiť výsledky našej spolupráce v uplynulom roku a spoločne otvorene diskutovať strategické kroky na nasledujúce obdobie.

Stretnutie začalo vyhlásením výsledkov Obchodník roka 2022, kedy si TOP partneri z Českej republiky a Slovenska prebrali od našich regionálnych obchodných manažérov ocenenie a podelili sa s ostatnými prítomnými o predajné skúsenosti a postrehy zo svojich predajní.

Večer sme sa príjemnou prechádzkou centrom Prahy presunuli k Staromestskému námestiu do Divadla Ungelt, kde sme videli predstavenie Dovolená paní Josefy v brilantnom hereckom podaní pani Jitky Smutnej, Terezy Nekudovej a Radka Valenta. Podľa reakcií hostí si všetci odniesli nezabudnuteľný kultúrny zážitok.

Po skončení divadla sa mnohí ešte nechceli odobrať do hotela či svojich domov a rozhodli sa pre neformálne posedenie a neskorú večeru v útulnej reštaurácii v centre Prahy.

Veľmi nás potešilo, že podľa pozitívnej spätnej väzby s nami hostia tiež strávili príjemný čas a zároveň si veľmi vážime to, že nám venovali svoj vzácny čas cez víkend. 


Publikováno: 27. 2. 2023