K vytvoreniu kolekcie Dolce Vita čerpal Magniflex svoju inšpiráciu z najpredávanejších matracov. Spája v nej exkluzivitu výrobkov "Made in Italy" s talianskym životným štýlom. Tieto modely boli navrhnuté tak, aby odpočinok bol ešte komfortnejší a príjemnejší, pretože kvalitný spánok poskytuje najväčšiu radosť zo života. Ale to, čo skutočne odlišuje tieto výrobky je prítomnosť vrstvy patentovanej pamäťovej peny Memoform, ktorá pri priamom kontakte s telom poskytuje pocit extrémneho pohodlia, pre maximálny pôžitok zo všetkých prospešných vlastností tohto neuveriteľného materiálu. 

Dolce Vita
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká, stredná
Veľmi pohodlný zdravotný matrac výnimočný vysokou vrstvou pamäťovej peny pre maximálne pohodlie a regeneráciu tela počas spánku. Poťah z termoregulačnej textílie Outlast® a Seaqual®.
Dolce Vita
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá, tuhá
Zdravotný matrac v tuhšej verzii výnimočný vysokou vrstvou pamäťovej peny pre extrémne pohodlie a regeneráciu tela počas spánku. Poťah z termoregulačnej textílie Outlast® a Seaqual®.
Dolce Vita
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredná, stredne tuhá
Zdravotný matrac výnimočný vysokou vrstvou pamäťovej peny pre extrémne pohodlie a regeneráciu tela počas spánku. Poťah z termoregulačnej textílie Outlast® a Seaqual®.
Dolce Vita
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  21 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá, tuhá
Zdravotný matrac s vysokou vrstvou pamäťovej peny pre dokonalú regeneráciu tela počas spánku. Poťah z termoregulačnej textílie Outlast®.

Patentovaná pamäťová pena Memoform vyrovnáva vplyvy tlaku a zemskej príťažlivosti, ktoré pôsobia na telo aj matrac, a vytvára tak medzi nimi stav beztiaže. Zároveň zaručuje stály komfort, ktorý nie je ovplyvňovaný  zmenami teploty, čo prispieva k menej častému otáčaniu sa počas spánku a ku kvalitnému odpočinku bez ohľadu na ročné obdobie. 

PRISPÔSOBUJE SA TELU A ZÁROVEŇ HO REŠPEKTUJE

Vďaka mimoriadnej schopnosti prispôsobiť sa každému typu stavby tela a zaisťovať, že na telo nepôsobí žiadny tlak, prispieva počas odpočinku k ideálnemu prúdeniu krvi v krvnom obehu. Memoform navyše eliminuje akékoľvek nepríjemné bolesti počas noci a pri rannom prebúdzaní, vďaka čomu poskytuje luxusný pocit pohodlia a kvalitného odpočinku.

Predajne

Hľadajte predajňu Magniflex podľa mesta, PSČ alebo podľa názvu