Kolekcia MagniFico je vrcholom našej ponuky pre náročných zákazníkov, ktorí si chcú užívať svoj status počas spánku. Majstrovská kombinácia vzácnych detailov, najluxusnejších tradičných materiálov a moderných inovácií posúva spánok do prémiových výšin.

MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  35 cm
  Tuhosť
  mäkká, stredne mäkká
Luxusný, veľmi vysoký zdravotný matrac kombinujúci jedinečnú pamäťovú penu Memoform, inovatívnu penu na báze vody Aquabreeze a tradičné vzácné prírodné materiály, poskytujúci dokonalú podporu a extrémne pohodlie. 
MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká, stredná
Atraktívny veľmi pohodlný a variabilný matrac obsahujúci gélovú penu MagniGel, ktorá príjemne osviežuje po celý čas Vášho spánku.
MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredná, stredne tuhá
Atraktívny variabilný matrac s patentovanou pamäťovou penou Memoform poskytujúci optimálnu podporu telu a dokonalý komfort.
MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  mäkká, stredne mäkká
Zdravotný matrac s vysokou vrstvou patentovanej pamäťovej peny Memoform pre neuveriteľne pohodlný spánok podporený liečivou silou slezu lesného.

VRCHOL PONUKY

Nadčasová elegancia, majstrovské remeselné spracovanie, sofistikovaný koncept pohodlia a variabilita tvrdosti luxusných matracov Maestro, Armonia a Diamante je presne to, čo mení spánok na zážitok hodný najvyšších ocenení.  

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

Kvalitu regenerácie počas spánku zvyšuje pamäťová pena Memoform všitá do poťahu a termoregulačná tkanina Outlast®, ktorú pôvodne vyvinula NASA pre kozmické skafandre, aby poskytovala optimálny tepelný komfort pre telo.

 

Predajne

Hľadajte predajňu Magniflex podľa mesta, PSČ alebo podľa názvu