Matrace z úplne novej kolekcie MagniCool sa vyznačujú vysokou priedušnosťou, jedinečnou schopnosťou dynamicky regulovať teplotu a odvádzať vlhkosť. Inovatívny priedušný materiál MagniCool poskytuje jedinečný pocit sviežosti vďaka kombinácii pokročilých technológií, najmä pre tých, ktorí majú problémy s nadmerným potením počas spánku. Jeho termoregulačnú funkciu ocenia najmä ľudia s nadváhou, horkokrvní ľudia a ženy v menopauze.

MagniCool
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matraca s inovatívnym priedušným materiálom MagniCool pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením sa.
MagniCool
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká
Stredne mäkký zdravotný matrac s inovatívnym priedušným materiálom MagniCool pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením sa.

BEZKONKURENČNÁ ČERSTVOSŤ

Inovatívna tkanina MagniCool poskytuje jedinečný pocit sviežosti ako ľahký vánok. Pre sladké a jemné prebudenie ako na obláčiku.

MagniCool má jedinečnú schopnosť dynamicky regulovať teplotu a odvádzať vlhkosť. Kombináciou pokročilých technológií poskytuje MagniCool jedinečný pocit sviežosti, najmä pre tých, ktorí majú problémy s nadmerným potením počas spánku. Jeho termoregulačnú funkciu tak ocenia najmä ľudia s nadváhou, horkokrvní ľudia a ženy v menopauze. Na druhej strane nemôžeme túto kolekciu odporučiť ľuďom, ktorí sú príliš chladnokrvní.

AKO FUNGUJE MAGNICOOL?

 1. Tisíce inovatívnych mikročastíc starostlivo rozmiestnených medzi vláknami tkaniny účinne znižujú teplotu.
 2. Schopnosť odvádzať vlhkosť zabezpečuje dokonalú spánkovú mikroklímu a kvalitný odpočinok.
 3. Výsledkom je ľahšie zaspávanie, nerušené spánkové cykly a rýchlejší metabolizmus.

Predajne

Hľadajte predajňu Magniflex podľa mesta, PSČ alebo podľa názvu