Magniflex získal ocenenie TOP EXPO za najpôsobivejšiu expozíciu

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Magniflex získal ocenenie TOP EXPO za najpôsobivejšiu expozíciu

Magniflex získal ocenenie TOP EXPO za najpôsobivejšiu expozíciu

V marci sa v Prahe uskutočnil najväčší veľtrh nábytku a bytového designu v ČR, For Furniture.

Záujemcom o zdravý spánok sme predstavili produkty s najvyššou zdravotnou certifikáciou a unikátnymi patentami spoločnosti Magniflex na novom veľtrhovom stánku s väčšiou výstavnou plochou. 
Za vzhľad a funkčnosť stánku sme obdržali ocenenie TOP EXPO.

Čo je ocenenie TOP EXPO?

Súťaž o najpôsobivejšiu expozíciu vyhlasuje usporiadateľ ABF, a.s. Hlavným kritériom je, okrem estetiky, tiež vysoká funkčnosť a rozvrhnutie expozície pre komunikáciu so zákazníkom. Toto ocenenie preberá každoročne len jeden vystavovateľ.

 

Čo bolo cieľom nového stánku Magniflex?

Veľtrhový stánok Magniflex sme sa rozhodli prispôsobiť rozšiřujúcemu sa sortimentu produktov a vyjsť tak maximalne v ústrety potrebám klientov. Tí si mohli na pražskom For Furniture vyskúšať matrace zo všetkých kolekcií Magniflex. “S väčšou plochou stánku sme upravili aj design a rozvrhnutie expozície. Našim cieľom bolo vytvoriť elegantné, prehľadné a pre klienta príjemné prostredie. Získané ocenenie TOP EXPO potvrdzuje, že sme sa rozhodli správne. Sme veľmi pyšní, že sme obdržali toto ocenenie a dúfame, že sa všetci klienti v našom novom stánku cítili dobre a výber vhodného matraca pre nich bol príjemným zážitkom.”, doplňuje autor stánku, Jakub Holba.

 

Najpredávanejší matrac v expozícii Magniflex sa stal Magnistretch...

svetový patent vyvinutý pre aktívnu regeneráciu chrbtice počas spánku. Matrace Magnistretch využívajú tlak ľudského tela na matrac a pri zaťažení sa dve zóny matraca rozťahujú opačným smerom. Tým v priebehu spánku jemne naťahujú chrbticu a umožňujú regeneráciu jednotlivých medzistavcových platničiek a chrbtového svalstva, uvolňujú zaseknuté nervy, spomaľujú proces zosadania chrbtice a zlepšujú krvný obeh. Spánok na tomto matraci má podobný účinok ako 30 minút intenzivného strečingu.

Nestihli ste sa prísť pozreť na For Furniture? Tu je pár fotografií nášho nového stánku.

Fotoalbum


Publikováno: 28. 3. 2017