Magnistretch certifikovaný americkou asociáciou chiropraktikov

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Magnistretch certifikovaný americkou asociáciou chiropraktikov

Magnistretch certifikovaný americkou asociáciou chiropraktikov

Americká asociácia chiropraktikov potvrdzuje mimoriadne vlastnosti matraca Magnistretch, nového celosvetového patentu spoločnosti Magniflex, ktorá pomáha uvoľniť a regenerovať chrbticu.

Na celom svete existuje len šesť spoločností, ktoré disponujú certifikátom ACA (najväčšia profesijná organizácia amerických chiropraktikov). Svetový líder v oblasti spánkovej regenerácie, talianska spoločnosť Magniflex, sa stala členom tohto prestížneho klubu vďaka tomuto novému patentu, matracu Magnistretch. 

Celosvetovo patentované matrace Magnistretch boli vyvinuté spoločnosťou Magniflex v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze. Matrac Magnistretch prešiel všetkými testami a kontrolami vyžadovanými protokolom ACA, ktorý potvrdzuje, že priaznivé účinky tohto matraca napomáhajú pretiahnutiu a uvoľneniu chrbtice a preukázateľne vedú k zmierneniu bolestí chrbta. Okrem toho napomáha klientom riešiť ťažkosti s výhrezom platničky, zosadaním chrbtice a problémami so zaseknutými nervami v chrbtovej oblasti.

Certifikát, ktorý bol udelený skupinou lekárov ACA, je pre Magniflex tým najvyšším ocenením a motivuje spoločnosť pokračovať v sústavnom výskume a vývoji v oblasti spánkovej regenerácie. Byť odborne na špici a ponúkať jedinečné patentované matrace a vankúše je základným pilierom filozofie spoločnosti Magniflex.


Publikováno: 19. 10. 2017