Na veľtrhu For Interior po prvýkrát predstavíme biometrickú posteľ MagniSmartech

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Na veľtrhu For Interior po prvýkrát predstavíme biometrickú posteľ MagniSmartech

Na veľtrhu For Interior po prvýkrát predstavíme biometrickú posteľ MagniSmartech

Srdečne vás pozývame na medzinárodný veľtrh nábytku, interiéru a bytových doplnkov For Interior 2018, kde po prvýkrát predstavíme technologickú novinku v oblasti zdravého spánku. 

Po najväčšom svetovom veľtrhu spotrebnej a výpočtovej elektroniky v Las Vegas, predstavíme biometrickú posteľ budúcnosti MagniSmartech na pražskom veľtrhu For Interior.

HALA 5, STÁNOK C4

Vedľa prezentácie biometrickej postele MagniSmartech, nájdete v našej expozícii celosvetový patent na bolesti chrbta, matrac Magnistretch. Nebude tu chýbať luxusný vysoký matrac Virtuoso obsahujúci tradičné prírodné materiály, ako sú napr. konské vlasy merino vlna, hodváb, kašmír alebo ťavia vlna. "Bio kolekcia" Toscana zastúpi matrace, ktoré sú výnimočné pre svoje zloženie zo špeciálnych patentovaných pienz  extraktov bylín blahodárne pôsobiacich na ľudské telo. Všetky vankúše a príslušenstvo budú k dispozícii na vyskúšanie. A samozrejme nebudú chýbať psie pelechy a kolekcia vôní. 

 

For Interior, Praha - HALA 5, STÁNOK C4

Medzinárodný  veľtrh nábytku, interiéru a bytových doplnkov

22. – 25. 3. 2018

ŠTVRTOK – SOBOTA: 10.00 - 18.00

NEDEĽA: 10.00 - 17.00

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9

 

Tešíme sa na Vás!

 


Publikováno: 12. 3. 2018