Nová kolekcia Magniflex v SR

Nové matrace z kolekcií Magniflex môžete teraz vyskúšať aj v predajniach v SR.

 

Vyskúšajte si nové kolekcie Magniflex

Na jar 2014 sme na pražskom veľtrhu For Arch a For Interior predstavili kolekciu Magniflex a Vy, naši zákazníci, ste z nich boli veľmi nadšení. Po veľtrhoch sme preto odporučili tieto nové kolekcie aj našim obchodným partnerom, teraz si tak môžete nové matrace Magniflex vyskúšať na rôznych miestach České republiky ale aj na Slovensku.

Záujem na seba upútala kolekcia Armonia

Kolekcie Armonia ponúka tri luxusné 32 cm vysoké matrace, ktoré sa líšia svojim jadrom. Matrac sa skladá z bloku patentovanej studenej peny s rôznou tuhosťou a vymeniteľným „topperom“ ďalšej peny so špecifickými vlastnosťami. Môžete si vybrať medzi patentovanou pamäťovou penou Memoform, patentovanou gélovou penou Magnigel alebo prírodne vysokou kvalitnou latexovou penou. Snímateľný a prijateľný poťah z viskózového vlákna je na dotyk veľmi príjemný a navyše má luxusný dizajnový vzhľad talianskych návrhárov.

Sladký život, taliansky Dolce Vita

Kolekcia Dolce Vita (v preklade sladký život) predstavujeme tri úrovne matracov s rozdielnou výškou tuhosti. K vytvoreniu tejto kolekcie Magniflex čerpal inšpiráciu z kolekcie Leggenda, teda z najobľúbenejšieho matraca minulých rokov. Každý, kto ale na veľtrhu vyskúšal „Dolce Vitu“, nám potvrdil, že tieto matrace sú ešte lepšie. Matrace s jadrom z patentovanej pamäťovej peny v poťahu z termoregulačnej látky Outlast ponúkajú dokonalý „taliansky“ odpočinok pre Váš sladký život..

Magniflex premietne toskánsku prírodu do vašej spálne.

Kolekcia Toscana reprezentuje úzke spojenie s prírodou. Do patentovaných pien sú totiž primiešavané extrakty z aloe vera a z byliny slez lesný. Tieto extrakty sa v priebehu spánku a pôsobením ľudského tepla priebežne vyparujú a pôsobia blahodarne na ľudský organizmus. Poťah zo 100% bio bavlny je ďalším argumentom pre tých, ktorí majú radi prírodne vlákna. Najzaujímavejším produktom z tohto radu je matrac Cotton Grande Dual 12, ktorý spája všetky pridané hodnoty tejto kolekcie v luxusnej výške 30 cm.

Revolučná gélová pena pre spánok ako v obláčku.

Kolekcia Magnigel predstavuje ďalšiu úroveň zdravého spánku. Kľúčom celej tejto kolekcie je totiž revolučný patentovaná pena Magnigel, ktorá je priedušná a zároveň príjemne chladí. Magnigel je špeciálny vysoko priedušný materiál na báze gélu, ktorý dodáva jedinečný pocit mäkkosti a sviežosti a matrac sa tak stáva „obláčkom vo vašej spálni“. Táto kolekcia znova ponúka tri varianty podľa výšky a tuhosti v poťahovej látke s viskózovým vláknom.

Sme veľmi radi, že každý matrac z nových kolekcii si našiel svojich záujemcov a my sme mohli mnoho nových spokojných zákazníkov privítať do rodiny Magniflex. Zaujíma vás aj, aký matrac by bol pre vás ten pravý? Vyskúšajte aj náš selektor matraca.

Publikováno: 27. 11. 2014