Nový matrac Magniflex v akcii

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Nový matrac Magniflex v akcii

Nový matrac Magniflex v akcii

Predstavujeme Vám matraci Firenze Dual, inspirovanou mestom Florencie, ktorý navyše získate v akcií 1+1.

Zoznámte sa s našim novým produktom, matracom Firenze Dual

Radi by sme Vás informovali, že na trh Českej a Slovenskej republiky uvádzame nový akčný matrac z kolekcie Magniflex s názvom Firenze Dual.

Firenze je taliansky názov pre malebné mesto Florencia, blízko ktorého sídli spoločnosť Magniflex a práve Florencia bola inšpiráciou pre tento matrac. Jedná sa o tohtoročnú novinku, ktorá má v ČR a SR svetovú premiéru, a pre svoju cenu, navyše v akcií 1+1, je príjemnou vstupenkou do sveta matracov Magniflex.

Pri vývoji sa ako vždy dbalo na dodržanie vysokých kvalitatívnych štandardov. Matrac má 10 rokov predĺženú záruku na nepreležanie jadra a má nosnosť až 130 kg. Jeho tuhosť je stredná až stredne tuhá a od šírky 140cm je dodávaný v tzv. duálnom komforte, teda dvoma jadrami s odlišnými stupňami tuhosti v jednom poťahu matraca.

Designový poťah, s vyšitými vzormi ľalie - znaku Florencie, je snímateľný a prateľný a vo svojej hornej strane má navyše prešitú vrstvu pamäťovej peny pre ešte vyšší komfort. Tento viskózový poťah je priedušný a veľmi príjemný na dotyk a má taktiež antibakteriálnu úpravu ako všetky matrace Magniflex. Jadro matraca je zložené z dvoch vrstiev ortopedickej studenej peny rôznych tuhostí (Eliosoft a Elioform).

Matrac Firenze Dual si môžete zaobstarať v akcii 1+1, to znamená, že k jednému zakúpenému  obdržíte druhý zdarma. Cena 622 Eur vr. DPH platí pre rozmery 90x200 a menší a akcia sa vzťahuje aj na atypické rozmery matraca a matrace od šírky 140cm sú počítané ako 2 ks.

Neváhajte, navštívte svojho najbližšieho predajcu Magniflex a matrac si osobne vyskúšajte.

 


Publikováno: 20. 8. 2015