Podporujeme team Holky přes La Manche plaveckého oddielu PLAF!

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Aktuality | Podporujeme team Holky přes La Manche plaveckého oddielu PLAF!

Podporujeme team Holky přes La Manche plaveckého oddielu PLAF!

Ako možno viete, Magniflex je značka, ktorá má vo svojich pilieroch pevne zakorenenú lásku k zdravému životnému štýlu, a taktiež aj športu. Veľmi radi preto podporujeme športovcov, nakoľko veríme, že (nielen) tí potrebujú kvalitný odpočinok a priestor pre regeneráciu počas spánku. Magniflex produkty sú špeciálne vyvinuté, aby poskytli telu maximálne pohodlie, aby si mohlo cez noc čo najviac odpočinúť a načerpať čerstvú energiu na druhý deň.

Sme veľmi radi, že sa nám naskytla možnosť spolupracovať s dievčenským plaveckým tímom, ktorý sa odhodlal splniť si svoj sen preplávať kanál La Manche. Jedná sa o tím siedmich dievčat říčanského plaveckého oddielu PLAF, ktoré spoločne s ich trénerkou Sandrou Kazíkovou tvoria veľmi silné družstvo.

Pred odletom do Anglicka im v ceste stálo hneď niekoľko prekážok, a to hlavne kvôli prísnym opatreniam súvisiacim s koronavírusom, ktoré sa menili snáď každý týždeň. Dievčatá sa však nedali a na cestu sa vydali aj tak s úsmevom na tvári. Časť teamu išla skôr kvôli povinnej 10dňovej karanténe v Anglicku, zbytok prišiel pár dní na to.

Každú členku tímu sme vybavili cestovným vankúšom Sushi, ktorý sa hodí vziať so sebou na každé dobrodružstvo. Vďaka Sushi totiž nikdy nebolí za krkom, je ľahko rolovateľný, má kompresné puzdro, a preto sa vojde do každej tašky, kufra či batohu. Dievčatám tak nezaberal veľa miesta v ich batožinách.

Tesne pred tým, ako dievčatá odišli do Anglicka, sme boli pozvaní na ich tréning v bazéne, kde zrovna trénovali. Pri príležitosti odovzdania vankúšov sme mali možnosť vidieť ich pri plávaní a nafotiť pár fotiek. Teraz sa môžete pozrieť na výsledok. Dievčatá sú veľmi príjemná partia!

A má to happy end! Cez haldy medúz, morskú chorobu, tmu a ľadovú vodu nakoniec kanál La Manche preplávať zvládli. A to dokonca v rekordnom čase! Stali sa tak najrýchlejšou štafetou v českej histórii. Dievčatá, gratulujeme, ste šikulky!

Ich magický príbeh si môžete prečítať na idnes.cz.

Fotoalbum


Publikováno: 26. 8. 2021