Kapitán talianskeho národného futbalového tímu Giorgio Chiellini sa stal novou tvárou Magniflex

Kapitán talianskeho národného futbalového tímu Giorgio Chiellini sa stal novou tvárou Magniflex

Magniflex si vybral Giorgia Chielliniho, talianskeho hviezdneho futbalistu, ako svojho ambasádora reprezentujúceho športovú dušu spoločnosti na medzinárodnej úrovni.

Stredový obranca, kapitán stoviek zápasov a majster Európy s talianskym národným tímom plynule nadväzuje na svojho predchodcu, športovú ikonu Gianluigiho Buffona, ktorý niekoľko rokov reprezentoval taliansku dokonalosť Magniflex po celom svete.

„Jeho húževnatosť, nápady, veľká láskavosť…Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s profesionálom takého formátu. Hlavne si ale Giorgia ceníme ako muža, ktorý plne zdieľa našu vášeň, vytrvalosť, veľký zmysel pre dokonalosť a neustálu potrebu všestranne sa zlepšovať. Vďaka týmto spoločným hodnotám mi pripadá, ako by on a Magniflex boli dlhoroční priatelia“ hovorí Marco Magni, spolumajiteľ Magniflex.

Tešíme sa, že Giorgio Chiellini bude s vytrvalosťou a dôstojnosťou jemu vlastnou šíriť poslanie spoločnosti Magniflex a sila jeho osobnosti pomôže k našim produktom pritiahnuť ďalších priaznivcov zdravého životného štýlu.

Publikováno: 1. 3. 2022