Magniflex získal ocenenie GRAND PRIX za najlepší výrobok veľtrhu

Magniflex získal ocenenie GRAND PRIX za najlepší výrobok veľtrhu

V minulom týždni sa v Prahe uskutočnil najväčší veľtrh nábytku a bytového designu v Českej republike, For Interior 2018.

Veľtrhu sme sa ako tradične zúčastnili a návštevníkom predstavili produkty Magniflex s najvyššou zdravotnou certifikáciou a unikátnými patentami. Účasť na tohtoročnom veľtrhu bola pre nás navyše výnimočná tým, že sme tu predstavili svetovú technologickú novinku v oblasti spánku – biometrickú posteľ budúcnosti MagniSmartech. 

Práve inovatívny systém postele MagniSmartech zaujal odbornú porotu, ktorá ju ocenila prvým miestom v súťaži o najlepší výrobok veľtrhu GRAND PRIX 2018.  

Čo je rebríček GRAND PRIX?

Jednotlivé exponáty mohli do súťaže o najlepší výrobok veľtrhu prihlásiť sami vystavovatelia. Počas prvého dňa veľtrhu si odborná porota všetky prihlásené produkty prehliadla.  Medzi posudzované kritéria patrili technické parametre, progresívne technológie, materiál, energetická úspornosť, ekologické hľadisko, prednosti a uplatnenie na trhu.

Ocenenie nás veľmi teší a záujem odborníkov aj širokej verejnosti z radu návštevníkov veľtrhu nás presvedčil o tom, že dlhé roky výskumu a vývoja postele MagniSmartech postupne prinesú zaslúžené výsledky.           

Čo je MagniSmartech?

MagniSmartech je inovatívny systém jedinečného polohovateľného roštu a luxusného vysokého biometrického matraca s integrovanou technológiou, ktorá monitoruje a analyzuje spánok a navrhuje, ako ho zlepšiť, a tým zlepšiť kvalitu života.

MagniSmartech obsahuje senzory, ktoré zaznamenávajú a priebežne monitorujú čas zaspanie a prebúdzanie, dĺžku spánku, priemernú srdcovú a dychovú frekvenciu  a mnoho dalších. Všetky dáta sú v reálnom čase ukladané do kontrolnej jednotky systému MagniSmartech. Tieto informácie o kvalite spánku sú on-line nahrávané a zobrazované v chytrom telefóne, počítači alebo inom zariadení.

Viac o biometrickej posteli MagniSmartech.

 

Publikováno: 28. 3. 2018

Fotoalbum