Na kongrese ortopédov sme predstavili matrace Magnistretch - svetový patent na bolesti chrbta

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Na kongrese ortopédov sme predstavili matrace Magnistretch - svetový patent na bolesti chrbta

Na kongrese ortopédov sme predstavili matrace Magnistretch - svetový patent na bolesti chrbta

Matrace z kolekcie Magnistretch naťahujú a uvoľňujú chrbticu počas spánku. Regenerujú medzistavcové platničky a chrbtové svalstvo. Zlepšujú krvný obeh, spomaľujú proces zosadania chrbtice a zmierňujú bolesti chrbta a krčnej chrbtice. Spánok na týchto matracoch má podobný účinok ako 30 minut intenzivného strečinku.

Vysoký dopyt po matracoch Magnistretch potvrdzuje súčasný trend, kedy sa ľudia zaujímajú o kvalitné zdravotné matrace a sú ochotní investovať viac do aktívnej spánkovej regenerácie.

Matrace Magnistretch sa v priebehu uplynulých 4 mesiacov stali najpredávanejšou kolekciou Magniflex. „Záujem o náš unikátny systém rehabilitácie a aktívnej regenerácie chrbtice nás veľmi teší. Vývoj tejto kolekcie, s cieľom poskytnúť klientom maximálnu spánkovú regeneráciu, je výsledkom komplexného programu a ergonomických testov uskutočňovaných v spolupráci s lékarmi zo Zaragoza University.” dodává František Hlaváč, generálny riaditeľ Magniflex pro ČR a SR.

Účastníci XXI. Národného kongresu ČSOT mali možnosť vyskúšať matrac Magnistretch 9 na vlastnom chrbte a pocítiť efekt neinvazívneho naťahovania chrbtice, ktorý je badateľný už po pár minútach po ľahnutí na matrac.

Viac informácií o kolekcii Magnistretch.

Fotoalbum


Publikováno: 22. 5. 2017