Nový web Magniflex

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Nový web Magniflex

Nový web Magniflex

Súčasnými trendami webdesignu sú čistota, jednoduchosť a premyslená funkčnosť. Prehľadné usporiadanie, ktoré umožňuje užívateľom intuitívne ovládanie a rešpektuje potreby klientov. Tieto trendy sme sa snažili premietnúť do nového webu Magniflex.

Pri navrhovaní nových webových stránok Magniflex sme mali za cieľ vytvoriť príjemné a prehľadné prostredie, v ktorom ľahko a rýchlo nájdete všetky informácie, ktoré hľadáte.

Pre rýchly výber ideálneho matraca pre Vás môžete použiť unikátneho Sprievodcu Magniflex, ktorý Vám ponúkne podľa zvolených kritérií o zdravotnom stave, osobných preferenciách na polohu pri spánku, váhe, výške atď., vhodný matrac. Zároveň Vám ukáže zoznam predajní, ktoré majú daný matrac aktuálne vystavený vo svojej expozícii, a kde si ju teda môžete osobne vyskúšať.

Záujemcom o detailné informácie o produktoch, o firme a jej hodnotách, o patentoch a inováciách Magniflex alebo všeobecne o zdravom spánku sme sa snažili taktiež vyjsť v ústrety a pripraviť web bohatý na obsah.

Dúfame, že sa Vám nová webová prezentácia Magniflex bude páčiť. Pokiaľ si urobíte čas a pošlete nám Váš názor na nový web Magniflex, budeme veľmi radi.

Dodávateľom kompletného technologického riešenia pre správu webu vrátane jeho grafického spracovania je spoločnosť NETservis s.r.o.

 

Potrebujete poradiť?

Meno
Priezvisko
E-mail
Telefon
Vaša správa
Podmínky
Novinky


Publikováno: 22. 6. 2017