Osviežujúci spánok nielen v lete

Osviežujúci spánok nielen v lete

Kolekcia matracov Magnigel ponúka jedinečnú sviežosť. Revolučná patentovaná gélová pena Magnigel umožňuje cirkuláciu vzduchu a udržiava konštantnú mikroklíma medzi telom spiaceho a matracom. Magnigel je ekologicky šetrný a tlakuvzdorný. Používa sa v kombinácii s pamäťovou penou Memoform, vďaka ktorej sa dokonale prispôsobí tvaru tela a zaisťuje tak neuveriteľne relaxačný spánok.

 

Osviežujúci spánok nielen v lete!

Matrace a vankúše z kolekcie Magnigel sú ideálnym riešením nielen počas horúcich letných nocí, ale predovšetkým pre osoby celoročne trpiace nadmerným potením a návaly horka.

Inovatívny vysoko priedušný materiál Magnigel sa pomaly zahrieva na teplotu ľudského tela a pri prerušení kontaktu s telom rýchlo chladne. Má špeciálnu štruktúru, ktorá dodá jedinečný pocit mäkkosti a sviežosti tak, aby sa každý matrac stal malým kútikom raja.

TECHNOLÓGIE duálneho JADRA PRE INDIVIDUÁLNE POHODLIE

Matrace Magnigel sú vyrábané v duálnom komforte. To znamená, že v jednom poťahu sú dve samostatná jadrá, ktorá sa dajú jednoducho otočiť na požadovanú tuhosť. Zároveň nedochádza k rušivým pohybom matraca pri každom partnerovom či partnerkinom otočenie, zdvihnutie z lôžka alebo uľahnutiu. Pokojný spánok si tak môžu vychutnať aj tí, medzi ktorými je väčší váhový rozdiel.

Technológia duálneho jadra poskytuje dokonalú harmóniu a jej majitelia môžu zdieľať spoločný matrac, ale s individuálnym nastavením!

Vyberajte matrace Magnigel Ako vybrať ideálny matrac?

 

 

 

Publikováno: 2. 7. 2019