Pozývame vás na veľtrh MODDOM

Pozývame vás na veľtrh MODDOM

Príďte si vyskúšať nové matrace Magniflex, ktoré boli vyvinuté na základe poznatkov vyplývajúcich z najnovších štúdií zdravého spánku. MODDOM - BRATISLAVA, HALA B1, STÁNOK 302!

Záujemcom o kvalitný spánok poradíme, ako zdravo spať a prečo je správne investovať do zdravotných matracov. Zameráme sa na aktívnu spánkovú regeneráciu a predstavíme dve nové kolekcie matracov Maestro a Nuvola.
 
Maestro je luxusná kolekcia kombinujúca tradičné prírodné materiály s modernými inovatívnymi penami Memoform, Aquabreeze, Malva, Elioform a Eliosoft. Výplň poťahu matracov Maestro spája jedinečnú penu Memoform s tradičnými prírodnými materiálmi. Zimná strana matraca je obohatená o vzácne teplé vlákna kašmíru a vlny, letná strana vykazuje chladivé vlastnosti hodvábu a ľanu.
 
S kolekciou Nuvola zažijete úplne nový pocit pohodlia a ľahkosti! Kombinácia novej patentovanej textílie Thermic®, príjemnej anatomicky prispôsobivé peny Memosoft a inovatívnej peny Aquabreeze, poskytujú neopakovateľný pocit jemnosti a sviežosti. Systém Duálneho komfortu umožňuje partnerom individuálny výber tuhšej alebo mäkšej podpory, ktorá vyhovuje potrebám každého z dvojice.
 
Zdravý život vyžaduje zdravý spánok!
 
MODDOM - BRATISLAVA, HALA B1, STÁNOK 302
17. - 21. októbra 2018
ST - SO: 10.00 - 19.00, NE: 10.00 - 17.00
INCHEBA, a.s., Viedenská cesta 3-7, Bratislava

 

Tešíme sa na Vás!

 

Publikováno: 10. 10. 2018