S ohľadom na životné prostredie

S ohľadom na životné prostredie

Pri príležitosti Svetového dňa životného prostredia si pripomíname, aké je dôležité uvedomovať si záväzok  a zodpovednosť k životnému prostrediu.

SPITE LEPŠIE V LEPŠOM SVETE

Celý sortiment produktov Magniflex bol navrhnutý tak, aby plne rešpektoval ekologicky udržateľné podmienky a znížil emisie CO2. Všetky výrobky sú v súlade so smernicou OEKO TEX Standard 100, ktorá zaručuje, že všetky výrobky sú bez toxických látok.

VÁKUOVÉ BALENIE, REVOLÚCIA SO ZNAČKOU MAGNIFLEX

Vákuové balenie, patentované spoločnosťou Magniflex v roku 1986, spôsobilo vo svete matracov revolúciu. Zaisťuje zachovanie vysokej úrovne hygieny matracov a zníženie celkového objemu o 90%. To vo výsledku znamená úsporu miesta v nákladných automobiloch, menej nákladných automobilov na cestách, a tým menej emisí CO2.

ÚZKO SPӒTÝ S PRÍRODOU

Kolekcia Toscana kombinuje podporu pamäťovej peny Geomemory s esenciálnymi olejmi a bio poťahovými látkami, a to v najhlbšom súlade s toskánskou prírodou. Vynikajúce výrobky tohto radu sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň zaisťujú správnu podporu chrbtice. Certifikácia GOTS, ktorú vydal Inštitút pre ochranu životného prostredia potvrdzuje, že všetky látky používané v tejto kolekcií sú 100% bio a sú vyrobené bez toho, aby zaťažovali životné prostredie.

Publikováno: 5. 6. 2017