Srdečne Vás pozývame na veľtrh Nábytok a bývanie

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Srdečne Vás pozývame na veľtrh Nábytok a bývanie

Srdečne Vás pozývame na veľtrh Nábytok a bývanie

Vážení záujemcovia o zdravý spánok,

srdečne Vás pozývame na 30. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry Nábytok a bývanie, ktorý sa uskutoční od stredy 27. 4. do nedele 1. 5. 2022 v Nitre. Nájdete nás v pavilóne M5.

Veľmi radi Vás privítame na našom stánku a tešíme sa, že si budete môcť vyskúšať obľúbené produkty pre zdravý spánok z našej ponuky. Nebude chýbať celosvetovo patentované matrace MagniStretch, ktoré preukázateľne uľavujú od bolestí chrbta. Sú vhodné pre osoby trpiace vyskočenou platničkou, zosadením chrbtice, priškripnutými nervami, Bechterevovou chorobou alebo inými biomechanickými poruchami chrbtice. Správnou voľbou sú aj pre tých, ktorí chcú „len“ kvalitne spať.

 

Na tohtoročnom veľtrhu vystavujeme spoločne s naším obchodným partnerom, spoločnosťou We-tec, ktorých postele sú známe elegantným moderným dizajnom, funkčnosťou, precíznym spracovaním do posledného detailu a spĺňajú všetky atribúty kladené na pohodlné a zdravé spanie.

KEDY A KDE?

NÁBYTOK A BÝVANIE NITRA

27. 4. - 1. 5. 2022

HALA M5

Otváracia doba: streda - sobota: 9:30 - 18:00, nedeľa: 9:30 - 17:00

Miesto: Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, Výstavná 4, 949 01 Nitra

 

Veľmi sa na Vás tešíme!


Publikováno: 14. 4. 2022
Pre vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok a optimalizáciu marketingových aktivít využívame cookies. Používaním našich webových stránok s použitím cookies súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM