Pamäťové peny

Teraz sa nachádzate: Úvod | Prečo Magniflex | Materiály | Pamäťové peny

MEMOFORM

Patentovaná pamäťová pena Memoform je technologicky vyspelý materiál vyvinutý pre matrace. Memoform je viskoelastický materiál so štruktúrou otvorených buniek. Vďaka schopnosti rýchlo reagovať na telesné teplo a na tlak sa matrac dokáže maximálne prispôsobiť každému tvaru ľudskej postavy a vytvoriť mu tak kvalitnú oporu. Táto vlastnosť má priaznivé účinky na regeneráciu celého tela.

MEMOFORM HD

Patentovaná pamäťová pena Memoform HD je inovatívny materiál s vysokou hustotou viskoelastickej peny, takže je extrémne pevný a odolný, pri zachovaní schopnosti prispôsobiť sa tvaru tela. Táto pena bola vyvinutá s cieľom nahradiť zdravotne nevhodné kovové pružiny v matraci. V kombinácii s prírodnými materiálmi poskytuje telu jedinečný komfort. Jej húževnatosť a extrémne dlhá životnosť z nej robí vrcholný materiál určený pre sofistikované a technologicky vyspelé výrobky.

Pre vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok a optimalizáciu marketingových aktivít využívame cookies. Používaním našich webových stránok s použitím cookies súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM