Hledám nejbližší prodejnu...
Zobraziť všetky predajne

Domestav s.r.o.

Adresa Račianska 90, Bratislava

Navštívte nás Po - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 18:00

Zavolajte nám +421911364319

Pošlite nám e-mail bratislava@domestav.sk

Navštivte stránky www.domestav.sk

Vyrábame kvalitný nábytok z masívu

Sme rýdzo česká firma, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1995. V začiatkoch sme drevený nábytok iba predávali, o tri roky neskôr sme nábytek z masívu začali vyrábať. V našej výrobnej hale, ktorá sa nachádza v Herálci, v srdci Žďárskych vrchov, tak pod rukami našich mistrov vznikajú luxusné, designové postele, detské palandy či krásne komody. Vďaka tomu, že všetko vyrábame z naozaj kvalitného dreva (dub, buk, smrek) ťaženého v českých a slovenských lesoch, vydrží náš nábytok po dlhé roky.  

Kontaktujte odborného predajca Magniflex


 1. Mapa
 2. Street view

Vystavené produkty

Matrace

MagniStretch
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  23 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Nižšia vrstva pamäťovej peny v poťahu zaisťuje intenzívnejší strečový efekt. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.
MagniStretch
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  23 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Veľmi intenzívny strečový efekt. Je vhodný pre deti v raste, mladých športovcov a osoby trpiace biomechanickými poruchami chrbtice, ktoré preferujú tuhší matrac. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.
MagniCool
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matraca s inovatívnym priedušným materiálom MagniCool pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením sa.
Classico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matrac s patentovanou pamäťovou penou Memoform a poťahom z priedušnej 3D textílie.

Polštáře

  Rozmery
  60x43x10/11
Vankúš v ergonomickom tvare vlny udržuje krčnú chrbticu v správnej polohe, zatiaľ čo snímateľný a prateľný patentovaný poťah z textílie Outlast a 3D vetrací lem zaručujú maximálnu priedušnosť a termoreguláciu.