Telo Vám ďakuje

Teraz sa nachádzate: Úvod | Telo Vám ďakuje

8 hodín spánku na matracoch MagniStretch má podobný účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu.

REGENERÁCIA CHRBTICE, KĹBov A SVALOV
UVOĽNENIE ZASEKNUTÝCH NERVOV A MEdZISTAVCOVÝCH PLATNIČIEK
SPOMALENIE ZOSADANIA CHRBTICE A LEPŠÍ KRVNÝ OBEH
DOKONALÝ ODPOČINOK

VYBERAJTE MATRACE MAGNISTRETCH AKO VYBRAŤ IDEÁLNY MATRAC?

Spánok je potrebný pre kvalitnú regeneráciu celého tela a mysle. Počas spánku sa v našom tele dejú opravné procesy – telo sa zotavuje. Dochádza k oprave trhliniek vo svaloch a úponoch, obnove buniek, podpore imunitného systému, srdcových a cievnych funkcií. Vo fáze hlbokého spánku dochádza k uvoľneniu chrbtice, kĺbov, svalov a vnútorných orgánov. Výsledkom je lepšia duševná pohoda a vyšší výkon počas dňa. Vedecké štúdie dokázali, že kvalitný spánok môže významne predĺžiť náš život.

AKO MȎŽE KVALITU SPÁNKU OVPLYVNIŤ MATRAC?  

Kvalitný matrac zaistí čo najlepšiu anatomickú a ortopedickú podporu, ktorá umožní našim svalom, kĺbom a chrbtici maximálne uvoľnenie, a teda regeneráciu počas nočného odpočinku. 

Celosvetový patent zameraný na biomechanickú regeneráciu chrbtice sú matrace MagniStretch, ktoré preťahujú chrbticu počas spánku. Využívajú tlak ľudského tela na matrac a pri zaťažení sa dve zóny matraca rozťahujú opačným smerom.

 

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

Tá v priebehu spánku jemne naťahujú chrbticu a umožňujú regeneráciu jednotlivých medzistavcových platničiek a chrbtového svalstva, uvoľňujú zaseknuté nervy, spomaľujú proces zosadania chrbtice a zlepšujú krvný obeh.

PODCASTY O ZDRAVom SPÁNKU

Kvalita spánkovej regenerácie je umocnená pôsobením pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu a termoregulačná textília Outlast®, pôvodne vyvinutá NASA pre vesmírne skafandre s cieľom poskytnúť telu optimálny tepelný komfort.

 

POTVRDENÉ LÉKARMI

Tento unikátny systém rehabilitácie a aktívnej regenerácie chrbtice je exkluzívnym patentom spoločnosti Magniflex a bol vyvinutý v spolupráci s lekármi z Univerzity v Zaragoze.

 

Mimoriadne vlastnosti matracov MagniStretch potvrdila aj Americká asociácia chiropraktikov.

 

 

Matrace MagniStretch vďaka svojim významným regeneračným účinkom uspeli v náročnom procese certifikácie a môžu sa tak radiť medzi zdravotné produkty 1. kategórie. 

 

 

MATRACE PRE DOKONALÚ SPÁNKOVÚ REGENERÁCIU

MagniStretch 12

Vysoký stredne mäkký zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Vyššia vrstva pamäťovej peny v poťahu poskytuje ešte väčší komfort. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.

 1. Kolekcia MagniStretch
 2. Rozmery 90x200 cm
 3. Výška 30 cm
 4. Tuhosť stredne mäkká

1 499

ZOBRAZIŤ DETAIL

MagniStretch 10

Stredne mäkký zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Vyššia vrstva pamäťovej peny v poťahu poskytuje ešte väčší komfort. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.

 1. Kolekcia MagniStretch
 2. Rozmery 90x200 cm
 3. Výška 25 cm
 4. Tuhosť stredne mäkká

1 339

ZOBRAZIŤ DETAIL

MagniStretch 9

Stredne tuhý zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Nižšia vrstva pamäťovej peny v poťahu zaisťuje intenzívnejší strečový efekt. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.

 1. Kolekcia MagniStretch
 2. Rozmery 90x200 cm
 3. Výška 23 cm
 4. Tuhosť stredne tuhá

1 179

ZOBRAZIŤ DETAIL

MagniStretch Sport 9

Stredne tuhý matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Veľmi intenzívny strečový efekt. Je vhodný pre deti v raste, mladých športovcov a osoby trpiace biomechanickými poruchami chrbtice, ktoré preferujú tuhší matrac. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.

 1. Kolekcia MagniStretch
 2. Rozmery 90x200 cm
 3. Výška 23 cm
 4. Tuhosť stredne tuhá

959

ZOBRAZIŤ DETAIL