8+1 důvodů proč matrace Magniflex

8+1 důvodů proč matrace Magniflex

Spánkem strávíme 1/3 svého života a jde o jednu z nejdůležitějších regenerativních činností pro naše tělo. Pro kvalitní a zdraví spánek je třeba vybrat správnou matraci. Přečtěte si 8+1 důvodů proč právě matraci Magniflex?

1. Najvyššia zdravotná certifikácia v EÚ

Matrace Magniflex majú najvyššiu zdravotnú certifikáciu v EÚ - Medical Device Class 1, teda zdravotný produkt prvej kategórie. Matrace s touto certifikáciou sú klasifikované ako zdravotný produkt.

2. Predĺžená záruka až 12 rokov

K štandardnej zákonnej záruke 2 roky získavate navyše špeciálnu predĺženú podielovú záruku na nepreležanie jadra matraca. Vybrané matrace majú predĺženou záruku 6, 8 alebo 10 rokov a väčšina má predĺženú záruku 12 rokov let. K tejto záruke je potreba sa registrovať cez registračný formulár predĺženej záruky.

3. Duálny komfort pre partnerov

Dvojlôžkový matrac Magniflex s vlastnosťou duálneho komfortu ponúka, vďaka rozdelenému jadru vo vnútri matraca, možnosť voľby tuhosti vlastnej strany matrace bez ovplyvnenia druhej. Chce váš partner alebo partnerka tuhšiu alebo mäkšiu stranu? Rozopnete poťah, otočte svoje jadro  podľa tuhosti matraca hore alebo dole a zdieľajte naďalej výhody „spoločného letiska“. Ako hovorí Michal Nesvadba v našich referenciách: "Na tvrdej alebo na mäkkej... vieme, že sa vždycky skvelo vyspíme."

4. Hygienické vákuové balenie

Matrace Magniflex sú dodávané v hygienickom vákuovom balení.. Tento spôsob balenia garantuje, že pri výrobe a preprave matraca nebudú matrace vystavené nepriaznivom vplyvom ako je prach a baktérie a k zákazníkovi sa vždy dostanú úplne nové priamo z výroby. Vákuové balenie matraca navyše znižuje objem matraca p 90%, vďaka tomu je možné prepraviť viac matracov naraz a na cestách je menej áut a šetrí sa tak CO2.

5. Tradícia výroby viac ako 50 rokov

Prvý matrac bol vyrobený v roku 1962 v malebnom mestečku Prato blízko talianskej Florencie. Dnes na tomto mieste stojí najväčšia továreň na výrobu matracov v Európe, denne produkuje 10 000 matracov do viac než 80 tich krajín po celom svete a na ich matracoch spí viac ako 35 mil. spokojných zákazníkov. Česká republika je jedna z týchto krajín a my sme veľmi radi, že našim zákazníkom môžeme ponúknuť kvalitu overenú toľko rokov

6. Patentované peny a ekologické materiály

Kvalitu použitých materiálov Magniflex dokladá svetovými patentmi a certifikovanými ekologickými materiálmi. Všetky produkty Magniflex majú certifikáciu OEKO-Tex, potvrdenie o zdravotnej nezávadnosti použitých materiálov a ďalšie certifikácie ako ISO 9001:2008, Certifikácia GOTS atd. Na matraci trávime denne 8 hodín, je preto potreba dbať na to, aby bol kvalitný a zdravotne nezávadný.

7. Neustály výskum a inovácia

Spoločnosť Magniflex nespí na vavrínoch, naopak neustále investuje do výskumu a inovácie. Spoločnosť si kladie za cieľ nájsť čo najviac inovatívne riešenia pre zlepšenie svojich produktov a pre uspokojenie potrieb každého jednotlivca. Jedným z posledných inovatívnych prvkov v obore zdravého spánku je gélová pena Magnigel, ktorá je dokonale priedušná, veľmi príjemná a má chladivý efekt.

8. 100% Made in Italy

V dnešnej dobe, kde sa väčšina výroby spravidla z ekonomických dôvodov presúva na východ do Ázie, Magniflex zásadne celú svoju výrobu udržuje v rodnom Taliansku. Vďaka tomu môže maximálne dohliadnuť na kvalitu výroby a distribúciu a garantovať tak zákazníkom najvyššiu kvalitu od samotného vlákna poťahu po celý koncový produkt.

+1. anatomický vankúš zdarma k matracu so zdravotným certifikátom

Ak ste sa rozhodli zakúpiť si matrac Magniflex, máte možnosť ku každému matracu so zdravotným certifikátom získať anatomický vankúš zdarma. Táto akcia platí v mesiacoch jún, júl a august v celej predajnej siete Magniflex, viac sa dozviete v tomto vyhlásení akcie.

Publikováno: 1. 6. 2015