Pozývame vás na veľtrh FOR INTERIOR

Zdieľať na  

Teraz sa nachádzate: Úvod | Blog & Aktuality | Pozývame vás na veľtrh FOR INTERIOR

Pozývame vás na veľtrh FOR INTERIOR

Príďte si vyskúšať nové matrace Magniflex, ktoré boli vyvinuté na základe poznatkov vyplývajúcich z najnovších štúdií zdravého spánku. For Interior, 4. - 7. 10. 2018, hala 2, stánok A06!

Záujemcom o kvalitný spánok poradíme, ako zdravo spať a prečo je správne investovať do zdravotného matraca. Zameriame sa na aktívnu spánkovú regeneráciu a predstavíme dve nové kolekcie matracov Maestro a Nuvola.

Maestro je luxusná kolekcia kombinujúca tradičné prírodné materiály s modernými inovatívnymi penami Memoform, Aquabreeze, Malva, Elioform a Eliosoft. Výplň poťahu matracov Maestro spája jedinečnú penu Memoform s tradičnými prírodnými materiálmi. Zimná strana matraca je obohatená o vzácna teplá vlákna kašmíru a vlny, letná strana vykazuje chladivé vlastnosti hodvábu a ľanu.

S kolekciou Nuvola zažijete úplne nový pocit pohodlia a ľahkosti! Kombinácia novej patentovanej textílie Thermic®, príjemné anatomicky prispôsobivé peny Memosoft a inovatívne peny Aquabreeze, poskytuje neopakovateľný pocit jemnosti a sviežosti. Systém duálneho jadra umožňuje partnerom individuálny výber tuhšie alebo mäkšie podpory, ktorá vyhovuje potrebám každého z dvojice.

Zdravý život vyžaduje zdravý spánok!

 

FOR INTERIOR, PRAHA - HALA 2, STÁNOK A06

Medzinárodný veľtrh nábytku, interiérov a bytových doplnkov

4. 10. - 7. 10. 2018

ČT - SO: 10.00 - 18.00

NE: 10.00 - 17.00

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9

 

Tešíme sa na Vás!

Fotoalbum


Publikováno: 10. 9. 2018