Hledám nejbližší prodejnu...
Zobraziť všetky predajne

M.B.M. NÁBYTOK

Adresa Markušovská cesta 2995/8, Spišská Nová Ves

Navštívte nás Po - Pá 9:00 - 17:00
So 9:00 - 12:00

Zavolajte nám +421 915 988 610

Pošlite nám e-mail mbm@mbmnabytok.sk

Navštivte stránky www.mbmnabytok.sk

Spoločnosť M.B.M. NÁBYTOK s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2004 a zaoberá sa predajom nábytku cez INTERNET, ale taktiež v priestoroch svojej predajne na Markušovskej ceste 8 v Spišskej Novej Vsi, kde zároveň pozýva svojich ctených zákazníkov, kde môžu vidieť široký sortiment bytového nábytku. V spoločnosti M.B.M. NÁBYTOK s.r.o. pracuje tím odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu pri výbere toho správneho nábytku práve pre Vás, prípadne dopasovať, doladiť nábytok podľa Vašich predstáv, aby ste sa doma cítili čo najpríjemnejšie a ktorí sa podieľajú na čo najrýchlejšom a bezchybnom sprostredkovaní tovaru zákazníkom. Poskytujeme taktiež poradenskú činnosť v oblasti zariaďovania interiérov a to, či už bytové priestory, kancelárie alebo zdravotnícke zariadenia. Zabezpečujeme kompletné služby ako dovoz, vynášku a montáž nábytku (KOMPLETNÝ SERVIS), všetko závisí od náročnosti zákazníka. Spoločnosť úzko spolupracuje s výrobcami a výhradnými dovozcami nábytku na Slovensko, čím je zaručená  priama spolupráca s dodávateľmi a reklamačnými servismi.

Kontaktujte odborného predajca Magniflex


 1. Mapa
 2. Street view

Vystavené produkty

Matrace

MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredná, stredne tuhá
Atraktívny variabilný matrac s patentovanou pamäťovou penou Memoform poskytujúci optimálnu podporu telu a dokonalý komfort.
MagniFico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  30 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká, stredná
Atraktívny veľmi pohodlný a variabilný matrac obsahujúci gélovú penu MagniGel, ktorá príjemne osviežuje po celý čas Vášho spánku.
MagniStretch
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká
Stredne mäkký zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Vyššia vrstva pamäťovej peny v poťahu poskytuje ešte väčší komfort. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.
MagniStretch
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  23 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Je vhodný pre osoby trpiace skoliózou a inými biomechanickými poruchami chrbtice. Nižšia vrstva pamäťovej peny v poťahu zaisťuje intenzívnejší strečový efekt. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.
MagniStretch
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  23 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Veľmi intenzívny strečový efekt. Je vhodný pre deti v raste, mladých športovcov a osoby trpiace biomechanickými poruchami chrbtice, ktoré preferujú tuhší matrac. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.
Dolce Vita
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  21 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá, tuhá
Zdravotný matrac s vysokou vrstvou pamäťovej peny pre dokonalú regeneráciu tela počas spánku. Poťah z termoregulačnej textílie Outlast®.
MagniCool
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká
Stredne mäkký zdravotný matrac s inovatívnym priedušným materiálom MagniCool pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením sa.
MagniCool
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matraca s inovatívnym priedušným materiálom MagniCool pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením sa.
Classico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  25 cm
  Tuhosť
  stredne tuhá
Stredne tuhý zdravotný matrac s patentovanou pamäťovou penou Memoform a poťahom z priedušnej 3D textílie.
Classico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  24 cm
  Tuhosť
  Stredná
Komfortný stredne vysoký zdravotný matrac s vysokou vrstvou pamäťovej peny a veľmi príjemným poťahom s bambusovým vláknom.
Classico
  Rozmery
  90x200 cm
  Výška
  22 cm
  Tuhosť
  stredne mäkká
Stredne mäkký matraca s patentovanou pamäťovou penou Memoform v poťahu a poťahom z priedušnej 3D textílie.

Polštáře

Superiore
  Rozmery
  72x42x15cm
Tradičný štandardný tvar s vyššou vrstvou pamäťovej peny Memoform ponúka ešte viac podpory pre vašu hlavu a krčnú chrbticu. Poťah z patentovanej termoregulačnej textílie Outlast zaisťuje spolu s 3D vetracím lemom maximálnu priedušnosť a sviežosť v priebehu spánku.
Geomemory
  Rozmery
  72x42x15cm
Vyšší variant vankúša tradičného tvaru. Najkvalitnejšie prírodné vlákna pre pocit dokonalej komfortnej relaxácie pre osoby vyššieho vzrastu a širokých ramien.
MagniCool
  Rozmery
  72x42x12 cm
Zdravotný anatomický vankúš MagniCool z patentovanej pamäťovej peny Memoform vhodný pre osoby trpiace nadmerným potením sa a návalmi tepla.
Geomemory
  Rozmery
  60x43x10/11
Zdravotný anatomický vankúš z pamäťovej peny s Aloe Vera v tvare vlnky dvojakej výšky.
Sushi
  Rozmery
  42x23x11 cm
SUSHI Standard z pamäťovej peny je určený pre tých, ktorí chcú svoj vankúš mať vždy so sebou.